Astora Art House

Eladó panellakás
Budapest, XXII. kerület, 9. emelet

+ 10 kép 1/13
70 000 000 Ft70 M Ft 1 186 441 Ft/m2
3 szoba
59 m²
9. emelet
építés éve:1972

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 9. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szenyán Anita
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

PANORÁMÁS, 3 SZOBÁS PANELLAKÁS ELADÓ A LEÁNYKA UTCÁBAN – FELÚJÍTOTT, SZIGETELT HÁZBAN

Eladó a Leányka utcában egy 59 m²-es, 9. emeleti, jó elosztású panellakás egy panelprogramon átesett, korszerűsített társasházban.

Az ingatlan a 1970-es évek elején épült épületben található, amely a 2021-es panelprogram keretében teljes külső felújításon esett át: szigetelés, fűtéskorszerűsítés és a ház általános megújítása is megtörtént.

A lakás világos, jól alakítható elrendezésű, így ideális választás lehet saját otthonnak vagy befektetésnek is.

- közlekedő

Az ingatlan lakható állapotú, ugyanakkor igény szerint esztétikai felújítással könnyen modern, saját ízlésre formált otthonná alakítható. A nyílászárók cseréje 2018-ban megtörtént, ami hozzájárul a jobb hő- és hangszigeteléshez.

A fűtés házközponti rendszerrel működik egyedi mérővel, így a fogyasztás jól szabályozható. A társasház rendezett, karbantartott, kamerarendszerrel felszerelt, lakóközössége kulturált.

A fenntartási költségek kedvezőek, a közös költség 14.000 Ft havonta. Az ingatlan 1/1 tulajdonú és tehermentes, így akár rövid időn belül birtokba vehető.

A környék infrastruktúrája kiváló: a közelben megtalálhatók tömegközlekedési lehetőségek, boltok, iskolák, óvodák, sportpályák és játszóterek is.

A lakás ideális választás lehet mindazok számára, akik egy jól alakítható otthont keresnek felújított társasházban, de befektetésként is jó lehetőséget jelent, hiszen elhelyezkedése miatt könnyen kiadható.

További információért vagy megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1186 e Ft
767 e Ft -55%
1233 e Ft 4%
Ennek az ára
XXII. kerület átlagár
Budapest átlagár
70 M Ft m Ft
48.1 m Ft -46%
75.3 m Ft 7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXII. kerület, 9. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XXII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXII. kerület

73 M Ft
2 szoba
49 m²
XXII. kerület, Nagytétény, Tenkes
Eladó panellakás

Budapest, XXII. kerület

68 M Ft
2 szoba
46 m²
XXII. kerület, Budafok, Leányka
Eladó panellakás

Budapest, XXII. kerület

70 M Ft
1 + 1 szoba
59 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

42.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XXII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXII. kerület

70 M Ft
3 szoba
59 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

63.9 M Ft
2 szoba
55 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Népszínház utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

57.9 M Ft
3 szoba
98 m²
XXII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXII. kerület

74.1 M Ft
2 + 2 szoba
58 m²
XXII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXII. kerület

70 M Ft
3 szoba
59 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

69.8 M Ft
1 + 2 szoba
56 m²
XXII. kerület, Budafok, Nagytétényi út
Eladó panellakás

Budapest, XXII. kerület

75.5 M Ft
3 szoba
67 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

48.56 M Ft
1 szoba
32 m²
II. kerület, Széphalom, Széphalom
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

289 M Ft
6 szoba
300 m²
XXII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXII. kerület

74.1 M Ft
4 szoba
58 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület