City Pearl

Eladó panellakás
Budapest, XXI. kerület, 9. emelet

+ 17 kép 1/20
62 900 000 Ft62.9 M Ft 1 084 483 Ft/m2
2 szoba
58 m²
9. emelet
építés éve:1981

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 9. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 439
Szilveszter Noémi
Szigetszentmiklós OTP Ip

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Otthon Start Programra alkalmas részben felújított 2 szobás panel lakás eladó!

Ön lehet az új lakója ennek a 58 négyzetméteres, 9. emeleti , 2 külön nyíló szobás, világos, napfényes, nyugati fekvésű lakásnak Csepel belvárosában. Az ingatlan zárt folyosón található.

Helyiségek:
Nappali, hálószoba, ebédlő, konyha fürdőszoba, WC, közlekedő

Burkolatok járólap és laminált parketta, ablakok új hőszigetelt műanyagok, bejárati ajtó szintén új biztonsági, fürdőszoba kádas.

A társasház panelprogramon részt vett.

Csepel belvárosa kiváló infrastruktúrával rendelkezik: a közelben a piac, üzletek, iskolák, óvodák, Tóth Ilona egészségügyi szakrendelő. Néhány perces sétára számtalan buszjárat, Hév, mellyel hamar be lehet jutni a belvárosba.

Lépjen kapcsolatba velünk még ma és fedezze fel az ingatlan által kínált lehetőségeket!
Elégedett vásárlóink bíznak bennünk - Ön is közéjük tartozhat!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1084 e Ft
1119 e Ft 3%
1279 e Ft 15%
Ennek az ára
XXI. kerület átlagár
Budapest átlagár
62.9 M Ft m Ft
56 m Ft -12%
71.5 m Ft 12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXI. kerület, 9. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület, Mocsárosdűlő, III. kerület - HARSÁNYLEJTŐ
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

545 M Ft
5 szoba
263 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

160 M Ft
3 szoba
91 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

106.9 M Ft
2 szoba
54 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

65 M Ft
2 szoba
57 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XV. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XV. kerület

101 M Ft
3 + 1 szoba
84 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

51.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

109.275 M Ft
3 szoba
71 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

172 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

51.99 M Ft
1 szoba
28 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

61.9 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

139 M Ft
2 szoba
72 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás