Astora Olive Club House

Eladó panellakás
Budapest, XXI. kerület, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
83 000 000 Ft83 M Ft 1 185 714 Ft/m2
2 + 1 szoba
70 m²
1. emelet
építés éve:1990

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 371
Szabó Krisztina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Budapest 21.kerületének kedvelt részén, közel a Wittner Mária parkhoz, eladó 1.emeleti, 70 nm-es panel lakás 6 nm-es erkéllyel, pincerésszel.

A ház 1990-ben épült, 4 szintes, rendezett előkertekkel, lépcsőházzal.
A fűtést házközponti gázkazán biztosítja, illetve inverteres klíma.
A közös költség 35.000 forint, mely tartalmazza a fűtést, a meleg vizet, a szemét díjat, a lépcsőház takarítását, egyéb üzemeltetési díjakat, illetve megtakarítási alapot.

További előnyei:
- egyedi vízmérő
- látványkandalló, mely fűt is
- biztonsági, több ponton záródó bejárati ajtó
- hatalmas beépített szekrények (előtérben és a hallban is)
- a beépített konyhabútor a gépészettel a vételár részét képezheti (mosogatógép, szagelszívó, elektromos sütő-gáz főzőlap)
- parkra néző erkély,
- körbekerített önkormányzati területen saját sátorgarázs (havi 7200 forint a terület bérlése),
- közelben az Akácfa utcai kiserdő, számos játszótér, Spar, orvosi rendelő, gyógyszertár, iskola, óvoda, ...
-tehermentes.

A vásárlást INGYENES hitel tanácsadással, előminősítéssel segítjük. CSOK Plusz- Otthon Start ügyintézés! 16 pénzintézet lehetőségeit vázolja ügyintézőnk, és versenyezteti is őket, hogy Ön a legkedvezőbb ajánlatot kapja. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 395242

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1186 e Ft
1084 e Ft -9%
1229 e Ft 4%
Ennek az ára
XXI. kerület átlagár
Budapest átlagár
83 M Ft m Ft
64 m Ft -30%
74.9 m Ft -11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXI. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

77 M Ft
1 + 2 szoba
55 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.9 M Ft
3 szoba
65 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

160 M Ft
3 szoba
91 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

51.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

51.99 M Ft
1 szoba
28 m²
XXI. kerület, Csepel belváros, Kossuth
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

66 M Ft
3 szoba
73 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

183 M Ft
3 szoba
85 m²
XV. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XV. kerület

101 M Ft
3 + 1 szoba
84 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

16.7 M Ft
1 + 2 szoba
52 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

66.9 M Ft
3 szoba
73 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

61.9 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XXIII. kerület