Seven Pearl

Eladó panellakás
Budapest, XXI. kerület, 1. emelet

+ 8 kép 1/11
53 900 000 Ft53.9 M Ft 1 146 809 Ft/m2
1 + 1 szoba
47 m²
1. emelet
építés éve:1978

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 231
Kemény Viktor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

XXI. kerületben, Csepelen, Ady Endre utcában, rendezett, szigetelt panel épületben, 1.emeleti, 47 nm-es, 1+1 félszobás, dupla loggiás, műanyag thermo ablakos, gardrob helyiséges, egyedi fűtésmérővel felszerelt, közepes állapotú lakás eladó.
A szobák parkra néznek, a déli fekvésnek köszönhetően, rendkívül világosak.
A környék ellátottsága és közlekedése egyaránt kiváló.
Iskola, óvoda, orvosi rendelő, Spar séta távolságra.
További információért és a megtekintéssel kapcsolatban várom hívását.
K.V. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 394626

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1147 e Ft
1135 e Ft -1%
1342 e Ft 15%
Ennek az ára
XXI. kerület átlagár
Budapest átlagár
53.9 M Ft m Ft
55.8 m Ft 3%
64.7 m Ft 17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXI. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
4 szoba
72 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

62.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
63 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

130 M Ft
3 szoba
81 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Garam utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

79.5 M Ft
2 szoba
48 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

82 M Ft
3 szoba
68 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

39 M Ft
18 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

51.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

51.9 M Ft
2 szoba
46 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

62 M Ft
75 m²
VIII. kerület