River Life

Eladó panellakás
Budapest, XXI. kerület, 5. emelet

+ 15 kép 1/18
51 900 000 Ft51.9 M Ft 1 128 261 Ft/m2
2 szoba
46 m²
5. emelet
építés éve:1969

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 5. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3624814314
Sohan Ágnes
Halásztelek-Duna House

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Csepel központjához közel 5. emeleti, 46 nm-es, körbejárható 2 szobás lakás ablakos konyhával, egyedi mérős távfűtéssel, klímával, biztonsági bejárati ajtóval, riasztórendszerrel, jó tömegközlekedési és bevásárlási lehetőségekkel ELADÓ! Az ingatlan áll két szobából, előszobából, konyhából, gardróbból és fürdő+WC-ből. A lakás elrendezése kiváló, teljesen körbejárható, így a fürdő is mindkét szobából külön elérhető. A lakóhelyiségek nagy ablakokkal ellátottak, jók a fényviszonyok, a fürdőszoba és az ablakos konyha szellőzővel ellátottak. A többrétegű műanyag ablakok redőnnyel felszereltek, a vezetékek, burkolatok és a beltéri ajtók is felújításra szorulnak, a villanyvezetékek vésés nélkül cserélhetőek. Az épületbe két külön kapun, a lakásokhoz két külön lifttel juthatunk el, minden emelet két szárnyra oszlik és zárható ajtókkal vannak elválasztva egymástól, ráadásul a szintek szemétledobóval is felszereltek. A parkolás a ház mellett a lakóknak kialakított parkolóban lehetséges. A ház rendezett, az elmúlt 5 évben akadálymentesítették a lépcsőházat, felújításra kerültek a liftek, linóleum padlóburkolatot kaptak a folyosók, új nyílászárókat és kapukat szereltek be valamint a fűtéskorszerűsítés is megtörtént, a távfűtés elszámolása már egyedi mérő alapján történik. A közelben Spar, Aldi, élelmiszerboltok, gyógyszertár stb. megtalálhatóak, a tömegközlekedés kiváló, a közelből indul a H7-es HÉV, és a 138, 151, 159, 35, 38, 38A, 238, 278, 36, 938, 979, 71, 148, 179 buszjáratok is. További kérdések esetén kérem hívjon telefonon, vagy küldjön üzenetet!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érd.:Sohan Ágnes +36 70 3852599

Referencia szám: LK046687-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1128 e Ft
1119 e Ft -1%
1346 e Ft 16%
Ennek az ára
XXI. kerület átlagár
Budapest átlagár
51.9 M Ft m Ft
56 m Ft 7%
64.9 m Ft 20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXI. kerület, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

72.99 M Ft
2 szoba
55 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

39.8 M Ft
2 szoba
22 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Keszkenő u
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

99.9 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

16.7 M Ft
1 + 2 szoba
52 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

46.9 M Ft
1 + 1 szoba
30 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

77.166 M Ft
2 szoba
40 m²
XXI. kerület, Csepel belváros, Kossuth
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

66 M Ft
3 szoba
73 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

51.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
57 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

198 M Ft
3 szoba
79 m²
XVIII. kerület, Havannatelep, Baross utca
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98.8 M Ft
2 + 2 szoba
98 m²
XXI. kerület