Astora Art House

Eladó panellakás
Budapest, XVIII. kerület, 6. emelet

+ 12 kép 1/15
55 500 000 Ft55.5 M Ft 1 047 170 Ft/m2
2 szoba
53 m²
6. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 6. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629998840
Janik Zsolt
Kutyajó Ingatlanos-Üllő

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

2 szobás, erkélyes lakás eladó a Havanna lakótelepen tágas étkezős konyhával!

A Havanna lakótelepen kínálok megvételre egy 53 nm-es, jó állapotú, praktikus
elosztású lakást, amely ideális választás lehet akár családok számára is.

Az egyik legnagyobb előnye, hogy az eredetileg 3 szobás kialakítás átgondolt
átalakításon esett át: az egyik félszoba a konyhával egybenyitva egy tágas, étkezős
konyhát eredményezett, amely kényelmes közösségi térként szolgál a
mindennapokban. A bejáraton belépve egy jól kihasználható előszobába érkezünk,
ahol nagy méretű beépített szekrény biztosít praktikus tárolási lehetőséget. Innen bal
kézre található az étkezős konyha, míg tovább haladva jobb oldalon a tágas, 18
nm-es nappali kapott helyet, amelyből közvetlen kijárat nyílik az erkélyre. A
közlekedőből balra nyílik a kisebb szoba, amely hálószobának vagy akár dolgozónak
is ideális. A fürdőszoba és a WC külön helyiségben található, a fürdő káddal felszerelt.
A nappaliba tolóajtón keresztül juthatunk be, amely helytakarékos megoldást kínál.
A műanyag nyílászárók hozzájárulnak a kedvezőbb hő- és hangszigeteléshez. A fűtés
távfűtés egyedi mérővel, a nyári komfortot pedig klíma biztosítja. A melegvíz ellátás
szintén távhőről történik.

A lakás egy liftes társasház 6. emeletén helyezkedik el, rendezett, kifejezetten csendes
és nyugodt lakóközösséggel. A közös költség mindössze 18.000 Ft, amely kedvező
fenntarthatóságot biztosít.

Az ingatlan jó állapotú, jól alakítható, elosztásának köszönhetően pedig kényelmes
otthont nyújt akár több fő részére is.

Az ingatlan tehermentes, hitel nem akadály. Kiváló választás lehet akár a 3%-os
Otthon Start program keretében történő vásárláshoz is. Amennyiben felkeltette
érdeklődését, keressen bizalommal telefonon, vagy írjon üzenetet!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érd.: Janik Zsolt +36704279898

Referencia szám: LK058809

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1047 e Ft
1303 e Ft 20%
1126 e Ft 7%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
55.5 M Ft m Ft
48.8 m Ft -14%
127.8 m Ft 57%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület, 6. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

63.9 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

51 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft
2 szoba
85 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

59.9 M Ft
3 szoba
71 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

49.99 M Ft
2 szoba
35 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
XVIII. kerület, Havannatelep, Csontváry Kosztka Tivadar utca
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

62.9 M Ft
3 szoba
72 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

59.9 M Ft
3 szoba
59 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca