Aerogate Homes

Eladó panellakás
Budapest, XVIII. kerület, 8. emelet

+ 9 kép 1/12
50 900 000 Ft50.9 M Ft 1 454 286 Ft/m2
1 + 1 szoba
35 m²
8. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Házközponti
Emelet: 8. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 548
Molnár Andrea
Region

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó felújított panel lakás a XVIII. kerületben 35nm -es 1,5 szobás !

Budapest XVIII. kerületében, a közkedvelt Havanna lakótelep egyik rendezett társasházában, kínálunk megvételre egy 35 nm-es, kiváló állapotú lakást.
1/1 tulajdonú, per és tehermentes.
A társasház panel program keretén belül külső hőszigeteléssel ellátott.
Az épületbe történő belépés RFID rendszerrel történik, amely a felújított lift használatához is szükséges, így a ház biztonságos és korszerű.

A lakás praktikus elrendezésű: az előtérből nyílik a két különálló szoba, valamint a külön konyha és a fürdőszoba is.
A nagyobb szobában hűtő-fűtő klíma gondoskodik az egész éves komfortérzetről, míg a kisebbik szoba jelenleg gardróbszobaként funkcionál, egyedi beépített szekrényekkel, amelyek mozgásérzékelős világítással vannak ellátva, így kifejezetten praktikus és modern megoldást kínál.
A helyiségek világosak, a szobákban laminált padló található, míg a konyhában, közlekedőben és fürdőszobában hidegburkolatok kerültek kialakításra. A műanyag nyílászárók és párkányok jó állapotúak, a lakás teljes világítása korszerű, energiatakarékos LED-es megoldásra lett cserélve.

A különálló konyha modern és igényes, a konyhabútor kiváló állapotban van, beépített sütővel és indukciós főzőlappal felszerelt, emellett új mikrohullámú sütő és egy jó állapotú mosógép is helyet kapott. A fürdőszoba új csapteleppel, valamint egy hidromasszázs káddal rendelkezik, amely hangulatvilágítással és rádióval is felszerelt, így a mindennapok kényelmét emeli.

A biztonságról több szinten is gondoskodtak: a bejárati ajtó HiSec többpontos záródású biztonsági ajtó, új kilinccsel, amelyet kívülről egy masszív fém rács is véd.

Infrastruktúra: több óvoda,iskola,üzletek éttermek karnyújtásnyira
Közlekedés: 142,136,132 -es buszjáratokkal hamar el lehet jutni a belvárosba.

Ez a lakás ideális választás lehet akár saját részre, akár befektetésnek is, hiszen állapota, felszereltsége és elhelyezkedése egyaránt vonzó lehetőséget kínál az új tulajdonos számára.

Az ár irány ár: 51900000ft

Hívjon bizalommal nézzük meg együtt. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 395300

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1454 e Ft
1302 e Ft -12%
1279 e Ft -14%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
50.9 M Ft m Ft
55.8 m Ft 9%
71.5 m Ft 29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület, 8. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület, Havannatelep, Csontváry utca
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

62.5 M Ft
2 + 1 szoba
53 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

73.499 M Ft
2 szoba
49 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

109.9 M Ft
2 szoba
63 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

42.9 M Ft
1 szoba
22 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

69.8 M Ft
2 + 1 szoba
72 m²
XVIII. kerület, Havannatelep, Csontváry Kosztka Tivadar utca
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

62.9 M Ft
3 szoba
72 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59 M Ft
2 szoba
41 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

72.9 M Ft
3 szoba
72 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

125 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

72.9 M Ft
3 szoba
72 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

80 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
75 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

72.9 M Ft
3 szoba
72 m²
V. kerület, Belváros, Múzeum körút
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

151.5 M Ft
1 + 2 szoba
63 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület