Eladó panellakás
Budapest, XVIII. kerület, Tetőtér
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó panellakás leírása
XVIII. kerület – Havanna utcában, 59 m²-es, 1+2 félszobás panellakás eladó!
Átlagos állapotú, azonnal költözhető / lakható
Világos, ablakos konyha
Külön WC és fürdő
Műanyag nyílászárók
11. emelet, jó kilátás, csendes ház
Panelprogramos épület – szigetelt homlokzat + tető
Rendezett jogviszony, tehermentes
Alacsony rezsi
A környék kiválóan ellátott: orvosi rendelő, iskola, óvoda, bölcsőde, sportlétesítmények, Bókay-kert, ingyenes parkolás, jó tömegközlekedés.
Ideális első lakásnak vagy kiadásra is ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 386870
Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 04. Utoljára módosítva: 2025. 11. 27.
3 szobás panellakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, XVIII. kerület, Tetőtér