River Life

Eladó panellakás
Budapest, XVII. kerület, 4. emelet

+ 17 kép 1/20
77 900 000 Ft77.9 M Ft 1 067 123 Ft/m2
3 szoba
73 m²
4. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 4. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Kosa János
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Világos, zárószinti otthon erkélyes kilátással – jól átgondolt tér a Pesti úton

Van az a lakás, ahol nem a négyzetméter számít igazán, hanem az, hogy mennyire élhető.
Ez pontosan ilyen.

A Pesti úton kínálok megvételre egy 73 m²-es, 4. emeleti, zárószinti lakást, ahol nincs felső szomszéd, így a mindennapok nyugodtabbak, csendesebbek, a lakás pedig világosabb, szellősebb érzetet ad.

A nappaliból nyíló erkélyről nyitott kilátás tárul elénk – nem néz be senki, van tér, levegő, fény. Ez az a pont, ahol egy nap végén tényleg jó megérkezni

Elrendezés – ami a mindennapokban működik

A lakás tulajdoni lapon 3 szobás, és ezt a funkciót stabilan hozza:
•nappali erkéllyel
•két külön nyíló szoba
•nappaliból leválasztott hálórész (extra funkcióként)
•előszoba–étkező tér
•külön konyha
•külön fürdő és WC

A központi elhelyezkedésű étkező rész jól használható a mindennapokban, akár családi étkezésekhez, akár közösségi térként.

Ami igazán értékessé teszi
•4. emelet, zárószint – nincs felső szomszéd
•erkély, nyitott kilátással
•világos, jól benapozott lakás
•külön fürdő és WC
•praktikus, jól használható elrendezés

Kinek ideális?
•családoknak
•pároknak, ahol fontos a külön tér
•azoknak, akik értékelik a csendet és a kilátás

Összegzés

Ez a lakás nem ígér többet annál, ami – viszont azt stabilan hozza:
élhető tér, jó elrendezés, fény és nyugalom.

???? Amennyiben szeretné megnézni, keressen bizalommal – szívesen megmutatom személyesen is.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1067 e Ft
1252 e Ft 15%
1233 e Ft 13%
Ennek az ára
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
77.9 M Ft m Ft
75.1 m Ft -4%
75.3 m Ft -4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba
73 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba
73 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Újlak utca
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

63.8 M Ft
2 szoba
51 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba
73 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba
73 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

84.5 M Ft
3 szoba
74 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

67.9 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

65.99 M Ft
3 szoba
57 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

72.9 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba
73 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás