Oasis Residence

Eladó panellakás
Budapest, XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Akadémiújtelep, 9. emelet

+ 8 kép 1/11
80 000 000 Ft80 M Ft 1 159 420 Ft/m2
2 + 2 szoba
69 m²
9. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 9. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 328
Fehérkuti Dóra
Családi Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Rákoskeresztúr kedvelt részén eladó egy világos, felújított 69 nm-es, 2+2 szobás, erkélyes lakás.

XVII. kerület Rákoskeresztúron eladó egy 9. emeleti panorámás, kilátással a Gellért-hegyre, fiatalos, otthonos lakás.

Jó elosztású, szobái különnyílóak, így akár 2-3 gyermekkel is ideális választás. Konyhája étkezős, világos ablakos.

A lakás teljes körű felújításon esett át, tisztasági festés után költözhető.
Bútorok igény szerint megvásárolhatók.
Panelprogramos szigetelt ház, egyedi távfűtéssel.
A házban 2 db lift található.
Ha fontos a tágas tér és a modern kényelem, ezt látnia kell!

- felújítás 2021-ben, új villanyhálózat, vízvezetékek cseréje, digitális vízóra
-1 légkondicionáló
-Magas minőségű bambusz parketta, járólap, csempe
-Fürdőszoba, külön WC
-Műanyag redőnyös nyílászárók
-Biztonsági Bejárati ajtó
-Közös költség 19.070- Ft.

A lakás tehermentes!

Kiváló infrastruktúra!
Sétatávolságra boltok, piac, iskola, óvoda, játszótér, gyermek és felnőtt orvosi rendelő, gyógyszertár,
Posta, GLS Automata, Packeta, Foxpost.

Közlekedés:
Az Örs vezér tere, Kőbánya, busszal 20-25 perc alatt elérhető.

Ajánlom családoknak, fiataloknak, akik egy szép felújított otthont keresnek.

Várom hívását a hét bármely napján!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1159 e Ft
1013 e Ft -14%
1145 e Ft -1%
Ennek az ára
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
80 M Ft m Ft
72.3 m Ft -11%
84 m Ft 5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Akadémiújtelep, 9. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület, Lakatostelep, Dolgozó út
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

49.9 M Ft
2 szoba
49 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

84.5 M Ft
3 szoba
74 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

36.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

74 M Ft
3 szoba
74 m²
XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Pesti út 168
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

72.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
III. kerület, Békásmegyer, Metrodom Young
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

95 M Ft
1 + 2 szoba
38 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

30 M Ft
1 szoba
40 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba
73 m²
XI. kerület, Örsöd, 1112
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

286 M Ft
3 + 1 szoba
95 m²
XIX. kerület, Kispest, Báthory utca 29
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

85 M Ft
2 + 1 szoba
62 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Westend
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

135 M Ft
35 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba
73 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

50 M Ft
2 + 2 szoba
71 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba