River Life

Eladó panellakás
Budapest, XIX. kerület, 10. emelet

+ 15 kép 1/18
69 800 000 Ft69.8 M Ft 1 183 051 Ft/m2
3 szoba
59 m²
10. emelet
építés éve:1975

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 10. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Kozma Balázs
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó 59 m²-es, 3 szobás panel lakás Kispesten, a Zrínyi utcában
Kispest kedvelt részén, a XIX. kerületben, rendezett társasházban kínálunk megvételre egy 59 m²-es, 3 külön nyíló szobás, átlagos állapotú panel lakást.

A lakás az elmúlt 10 év során több ponton megújult:
– a nyílászárókat korszerű, műanyag, hő- és hangszigetelt ablakokra cserélték, melyeket redőnnyel szereltek fel,
– a fürdőszoba felújításon esett át,
– valamint a burkolatok cseréje is megtörtént.
A lakás jó elrendezésű, világos, praktikus otthon, amely jelenlegi állapotában is jól használható, ugyanakkor igény szerint tovább modernizálható.
A társasház rendezett, karbantartott, a lakóközösség csendes és összetartó, ami hosszú távon is kellemes lakókörnyezetet biztosít.

Környék, infrastruktúra:
A Zrínyi utca környezete kiváló ellátottsággal rendelkezik.
– A közelben üzletek, szupermarketek, gyógyszertár, pékség, posta könnyen elérhetők.
– Óvoda, iskola, orvosi rendelő néhány percen belül megtalálható.
– Tömegközlekedés szempontjából is jól frekventált: busz- és villamosmegállók rövid sétával elérhetők, így a belváros irányába is gyors a közlekedés.
– A környéken több park és zöldterület is található, ami kellemes kikapcsolódási lehetőséget nyújt.
A lakás ideális választás lehet
fiatal pároknak
kisebb családnak
befektetésnek, kiadásra is

Amennyiben egy jó elhelyezkedésű, már részben felújított, praktikus lakást keres Kispesten, ez az ingatlan remek lehetőséget kínál.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1183 e Ft
1197 e Ft 1%
1229 e Ft 4%
Ennek az ára
XIX. kerület átlagár
Budapest átlagár
69.8 M Ft m Ft
66.6 m Ft -5%
74.9 m Ft 7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIX. kerület, 10. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

59.99 M Ft
3 szoba
52 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

73.4 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

67.9 M Ft
2 + 1 szoba
65 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

73.4 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

73.499 M Ft
2 szoba
49 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

51.9 M Ft
1 szoba
27 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

64 M Ft
2 szoba
40 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

51.9 M Ft
1 szoba
27 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

42.9 M Ft
1 szoba
22 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

73.4 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

59.99 M Ft
3 szoba
52 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
45 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

55 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

73.4 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XIX. kerület, Kispest, Fő utca
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

73.4 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

80 M Ft
1 + 1 szoba