Oasis Residence

Eladó panellakás
Budapest, XI. kerület, 6. emelet

+ 15 kép 1/18
79 900 000 Ft79.9 M Ft 1 536 538 Ft/m2
2 szoba
52 m²
6. emelet
építés éve:1974

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 6. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 786
Zámbó Zsolt
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

XI. kerületben, a Bikás parknál, zöld övezetben, kertvárosias hangulatban, 10 emeletes, folyamatosan karbantartott, liftes, 6. emeleti, 52 nm-es, 2 szobás, kitűnő elosztású, Ny-i tájolású, napos világos fekvésű, alacsony fenntartású, jó állapotú panel lakás, beépített konyhával, kulturált lakóközösségű társasházban eladó!
A parkolás a ház előtt megoldható.
A közös költség 33.000 Ft havonta felújítási alappal.
A környék infrastruktúrája kiváló, minden könnyen elérhető távolságra helyezkedik el.
A belváros rövid idő alatt megközelíthető.

Ügyfeleink részére BANKFÜGGETLEN hitelügyintéző kollégáink szívesen nyújtanak segítséget, hitellel, vagy akár CSOK-kal kapcsolatban is!
További részletekért, hívjon bizalommal! (Akár hétvégén is!)
G.B. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 392159

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1537 e Ft
1548 e Ft 1%
1126 e Ft -36%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
79.9 M Ft m Ft
79.1 m Ft -1%
127.8 m Ft 37%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, 6. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

74.9 M Ft
1 + 2 szoba
49 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

74.9 M Ft
1 + 2 szoba
49 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

78.9 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

87 M Ft
3 szoba
51 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

74.9 M Ft
2 szoba
49 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

96.9 M Ft
3 szoba
74 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
49 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

74.9 M Ft
1 + 2 szoba
49 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület