Oasis Residence

Eladó panellakás
Budapest, X. kerület, 1. emelet

+ 4 kép 1/7
72 000 000 Ft72 M Ft 1 058 824 Ft/m2
3 szoba
68 m²
1. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Kálnay Gabriella
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladásra kínálok egy 68 nm nagyságú panel lakást.
- Nappali 21 m2
- Hálószoba 13 m2
- Hálószoba 12 m2
- Konyha-étkező 9 m2
- Előszoba 7,7 m2
- Fürdőszoba 2,5 m2
- WC 0,8 m2
- Erkély 2,2 m2
Az ingatlan Kőbánya városközpontban található, jó közlekedési és infrastrukturális lehetőségekkel. Alkalmas saját illetve befektetési lehetőségre is.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
1059 e Ft
1100 e Ft 4%
1233 e Ft 14%
Ennek az ára
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
72 M Ft m Ft
75.6 m Ft 5%
75.3 m Ft 4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

72 M Ft
3 szoba
68 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

64 M Ft
2 szoba
40 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
4 szoba
92 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

127.9 M Ft
3 szoba
87 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

52.999 M Ft
1 + 1 szoba
41 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59 M Ft
2 szoba
41 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

65.49 M Ft
3 szoba
68 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

72 M Ft
3 szoba
68 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

220 M Ft
3 + 1 szoba
135 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

65.49 M Ft
3 szoba
68 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

72 M Ft
3 szoba
68 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
62 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

79.9 M Ft
1 + 2 szoba
67 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

35.9 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

64.9 M Ft
2 + 2 szoba
74 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

66.7 M Ft
2 szoba
43 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

65.49 M Ft
3 szoba
68 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület