Oasis Residence

Eladó panellakás
Budapest, X. kerület, földszint

+ 11 kép 1/14
84 900 000 Ft84.9 M Ft 1 463 793 Ft/m2
3 szoba
58 m²
földszint
építés éve:1970

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Hegyes Ágnes
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Az ingatlan magas földszinten helyezkedik el, rendezett, panelházakkal körülvett környezetben, ahol a lakóközösség családias, barátságos és kifejezetten gyermekközpontú. A lakás professzionális építész cég által került felújításra, amely a jelenlegi tulajdonos vállalkozása, így a kivitelezés minősége és műszaki megoldásai hosszú távon is értéket képviselnek.

A társasházhoz saját parkoló és gondozott kert tartozik, valamint közös tároló is rendelkezésre áll, ami jelentősen megkönnyíti a mindennapi életet. A környék ellátottsága kiváló, az Árkád Bevásárlóközpont mindössze néhány perc sétára található, emellett iskola, óvoda, boltok és közlekedési lehetőségek is gyorsan elérhetők.

A jelenlegi tulajdonos szükség esetén a költözésben és a lakás berendezésében is segítséget nyújt saját cégével, így az új otthonba való beköltözés gördülékenyen és problémamentesen valósulhat meg.

Ne hagyja ki ezt a lehetőséget – keressen bizalommal még ma, és tekintse meg személyesen!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 26. Utoljára módosítva: 2026. 04. 08.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
1464 e Ft
1100 e Ft -33%
1233 e Ft -19%
Ennek az ára
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
84.9 M Ft m Ft
75.6 m Ft -12%
75.3 m Ft -13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
66 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

65.49 M Ft
3 szoba
68 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

54.9 M Ft
2 szoba
42 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
77 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

41.9 M Ft
2 szoba
53 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

71.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Béke tér
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
43 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89.9 M Ft
4 szoba
70 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

65.49 M Ft
3 szoba
68 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
72 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

62.5 M Ft
2 szoba
44 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
48 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
41 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

65.9 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
59 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

46.5 M Ft
1 szoba
36 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
41 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

72 M Ft
3 szoba
68 m²
II. kerület
Eladó sorház

Budapest, II. kerület

209.79 M Ft
5 szoba