BAM Living

Eladó panellakás
Budapest, VIII. kerület, Józsefváros, Nap utca 39, 2. emelet

+ 12 kép 1/15
69 000 000 Ft69 M Ft 1 301 887 Ft/m2
3 + 2 szoba
53 m²
2. emelet
építés éve:1988

Részletes adatok

Állapot:
Fűtés: Távfűtés
Kilátás: Utcai, Kertre néz
Parkolás: Utcán
Közmű: Víz, Gáz, Villany
Hűtés: Split klíma
Gépek: Mosógép, Hűtőgép, Mélyhűtő, Mikró, Sütő
Övezet: Lakóövezet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 966

Ágnes Hanschut
magánszemély

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Corvin-negyedben, erkélyes, napfényes, hangulatos 2. emeleti, 1 + 2 szobás, bútorozott és gépesített lakás eladó.

Az ingatlan jó elrendezésű, délkeleti tájolású, minden ablakból fás zöld területre nyílik kilátás. Egész nap világos és nyugodt hangulatú.

A nyári melegben klíma gondoskodik a kellemes hőmérsékletről. A nappaliban új radiátor található. A nyílászárók néhány éve cserére kerültek: a szobák szép nagy kétrétegű ablakokat kaptak, a bejáratnál pedig egy 8 ponton záródó biztonsági ajtó került beépítésre.

A bútorok, hűtőszekrény, mosógép, tévé és a mikrohullámú sütő szinte újak, mindössze hat hónapja lettek vásárolva és a vételár részét képezik.

A társasház rendezett, kulturált lakóközösséggel rendelkezik. A közös költség 15.502 Ft.

Remek adottságai és elhelyezkedése miatt saját otthonnak, a környék egyetemeinek közelsége miatt pedig befektetésként is kiváló lehetőség.

A közelben található a Corvin sétány, Corvin Pláza, Spar, Lidl, valamint bölcsőde, óvoda, iskola és orvosi rendelő is. Minden fontos szolgáltatás gyorsan és kényelmesen elérhető.

Per-, teher- és igénymentes, 1/1 tulajdonú.

Rövid időn belül birtokba vehető!

• 53 m² + 4 m² erkély

• Klímás nappali

• Belmagasság: 2.6 m

• Közös költség: 15.502 Ft.

• Liftes ház

• Tároló

• Parkolási lehetőség a ház előtt

• Építés éve: 1988

Várom hívását a hét bármely napján, rugalmasan megtekinthető.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

5 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budapest m² ár
1302 e Ft
1125 e Ft -16%
Ennek az ára
Budapest átlagár
69 M Ft m Ft
126.8 m Ft 46%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, Józsefváros, Nap utca 39, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület, Havannatelep, Havanna utca
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
3 szoba
72 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

139.9 M Ft
7 szoba
159 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
51 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
48 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

64.7 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

139.9 M Ft
7 szoba
159 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

72 M Ft
1 szoba
33 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

74.9 M Ft
2 szoba
50 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
51 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

21.95 M Ft
1 szoba
25 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Zichy Jenő utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

319 M Ft
3 szoba
114 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.99 M Ft
2 szoba
73 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

53 M Ft
2 szoba
38 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

74.9 M Ft
2 szoba
54 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

78.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület