Oasis Residence

Eladó panellakás
Budapest, III. kerület, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
107 900 000 Ft107.9 M Ft 1 610 448 Ft/m2
3 szoba
67 m²
1. emelet
építés éve:1989

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Lukácsi Mária
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Ritka lehetőség! III.kerület Vízimolnár utcában, szép, zöld környezetben 3 emeletes ház 1. emeletén egy kiváló beosztású, világos, napos, csendes, parkra néző 4 m2-es erkéllyel rendelkező otthon eladóvá vált. Igény szerint az ingatlan teljes bútorzata megvásárolható.
A 3 emeletes, szépen rendezett, cseréptetős házban 9 lakás van. A földszinten garázsok, illetve gépház és egy 15 m2-es közös tároló.

Ha nyugodt, családbarát környezetben, a Római parttól pár perc séta távolságra szeretne élni, akkor ne hagyja ki ezt a kiváló lehetőséget!

A lakásról:
*28 m2-es, világos, napfényes nappali, zöldre néző erkéllyel
*tágas, ablakos, Elektrolux gépekkel felszerelt ( 2db 45 cm-es mosogatógép) konyha-étkező,
*2 hálószoba
*kádas fürdőszoba
*külön WC
*3,5 KW-os Gree hűtő-fűtő klíma
*közös költség 9.200,- forint
*távfűtés egyedi mérés nélkül
*rezsiköltség 30.000,-forint/hó

A közlekedés jó, pár perc sétára van az Aquincum HÉV, illetve 106-os, 934-es buszok megállója. A környéken játszóterek, óvodák, iskolák, sok kis üzlet van, illetve a Római part nyújtotta kellemes kikapcsolódási lehetőségek, éttermek, cukrászdák, kávézók, hajóállomás.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1610 e Ft
1251 e Ft -29%
1229 e Ft -31%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
107.9 M Ft m Ft
77.5 m Ft -39%
74.9 m Ft -44%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület, Csillaghegy
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

94.5 M Ft
3 szoba
73 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dolmány utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
48 m²
III. kerület, Óbuda, Miklós utca
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
66 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

79 M Ft
2 szoba
50 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

75.5 M Ft
2 szoba
48 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56 M Ft
1 + 1 szoba
32 m²
XI. kerület
Eladó telek

Budapest, XI. kerület

380 M Ft
432 m²
0 m²
III. kerület, Békásmegyer, Zsirai Miklós utca
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

149.99 M Ft
6 szoba
114 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

139 M Ft
4 szoba
95 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

149.99 M Ft
6 szoba
114 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

76.9 M Ft
2 szoba
53 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

87.5 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

60 M Ft
2 szoba
29 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

149.99 M Ft
6 szoba
114 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127 M Ft
2 szoba
62 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

72.99 M Ft