Astora Art House

Eladó nyaraló
Zalakaros

+ 17 kép 1/20
39 990 000 Ft39.99 M Ft 555 417 Ft/m2
2 szoba
72 m²
építés éve:1990

Részletes adatok

Telekméret: 1143 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3692769706
Lérántné Mátés Valéria
Duna House - Zalaegerszeg, Ady Endre utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Eladó hangulatos nyaraló Zalakaros belterületén tágas telek, panorámás kilátás, akár állandó lakhatásra is!

A termálfürdőjéről híres Zalakaroson, csendes, nyugodt környezetben kínálunk megvételre egy 72 m² alapterületű, kétszintes nyaralót, amely ideális választás lehet pihenésre, de akár állandó otthonnak is tökéletes. Az ingatlan 1100 m²-es, parkosított, gondozott telken fekszik, melyet árnyas, nagy lombos fák szegélyeznek tökéletes helyszínt biztosítva a nyugodt kikapcsolódáshoz.

A ház alsó szintjén egy tágas étkezőkonyha található, amely kiválóan alkalmas családi vagy baráti összejövetelekhez. Ezen a szinten helyet kapott egy kényelmes szoba, valamint egy külön helyiség, amelyből egy belső lépcső vezet az emeletre.

A felső szintre érkezve egy világos, tágas előtér vagy szoba fogad, amely többféle funkcióra is alkalmas lehet dolgozószobának, olvasósaroknak vagy vendégszobának is kiváló. Itt található a zuhanyzós fürdőszoba WC-vel, valamint egy napfényes, különösen tágas szoba, amely jelenleg nappaliként funkcionál. Az innen nyíló ablakokból gyönyörű, panorámás kilátás nyílik a környék természeti szépségeire.

A ház fűtése kályhával megoldott, a felső szinten pedig egy gyönyörű, esztétikus cserépkályha biztosítja a kellemes meleget a hidegebb hónapokban is, így az ingatlan egész évben lakható.

Zalakaros Nyugat-Magyarország egyik legismertebb fürdővárosa, híres gyógyvizéről, magas színvonalú wellness-szolgáltatásairól, tiszta levegőjéről és nyugodt, biztonságos lakókörnyezetéről. A város ideális választás azoknak a német vagy osztrák vásárlóknak, akik hosszú távon terveznek egy második otthont vagy nyaralót Magyarországon. Az M7-es autópálya könnyű elérhetőséget biztosít, a Balaton pedig csupán 30 percre található.

Ez az ingatlan tökéletes választás lehet azoknak, akik szeretnének egy saját nyaralót, egy természetközeli, nyugodt városi környezetben, de akár azoknak is, akik egy otthonos, különleges hangulatú családi házat keresnek Zalakaroson.

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Nyaralók ára Zalakaroson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Zalakaros m² ár
555 e Ft
527 e Ft -5%
Ennek az ára
Zalakaros átlagár
39.99 M Ft m Ft
36.3 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Zalakaros

Eladó nyaralók a környékről

Zalakaros
Eladó nyaraló

Zalakaros

54 M Ft
3 szoba
120 m²
Rezi
Eladó nyaraló

Rezi

44.9 M Ft
2 szoba
66 m²
Zalakaros
Eladó nyaraló

Zalakaros

34.9 M Ft
2 szoba
70 m²
Zalaszántó
Eladó nyaraló

Zalaszántó

11.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Lenti
Eladó nyaraló

Lenti

5.9 M Ft
1 szoba
20 m²
Vonyarcvashegy
Eladó nyaraló

Vonyarcvashegy

115 M Ft
4 + 1 szoba
120 m²
Zalakaros
Eladó nyaraló

Zalakaros

21.181 M Ft
2 + 1 szoba
52 m²
Várvölgy
Eladó nyaraló

Várvölgy

10.9 M Ft
2 + 2 szoba
55 m²
Zalakaros
Eladó nyaraló

Zalakaros

48 M Ft
4 + 3 szoba
164 m²
Zalakaros
Eladó nyaraló

Zalakaros

16.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Zalakaros
Eladó nyaraló

Zalakaros

39.99 M Ft
2 szoba
72 m²
Zalaegerszeg, Avashegyi utca
Eladó nyaraló

Zalaegerszeg

12 M Ft
2 szoba
18 m²
Zalakaros
Eladó nyaraló

Zalakaros

64.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Zalakaros
Eladó nyaraló

Zalakaros

145 M Ft
5 szoba
220 m²
Zalakaros
Eladó nyaraló

Zalakaros

9.9 M Ft
2 szoba
45 m²
Kehidakustány
Eladó nyaraló

Kehidakustány

9.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Vonyarcvashegy, Kölcsey Ferenc utca
Eladó nyaraló

Vonyarcvashegy

38 M Ft
2 + 1 szoba
45 m²
Alsópáhok
Eladó nyaraló

Alsópáhok

31.5 M Ft
3 szoba
60 m²
Zalakaros
Eladó nyaraló

Zalakaros

73 M Ft
3 szoba
68 m²
Zalakaros
Eladó nyaraló

Zalakaros

29.9 M Ft
2 szoba
35 m²
Lenti
Eladó nyaraló

Lenti

14.9 M Ft
1 szoba
35 m²
Galambok
Eladó nyaraló

Galambok

6.9 M Ft
3 szoba
40 m²
Nagykanizsa, Nincs utca
Eladó nyaraló

Nagykanizsa