Astora Olive Club House

Eladó nyaraló
Zalaegerszeg, Avashegyi utca

+ 17 kép 1/20
12 000 000 Ft12 M Ft 666 667 Ft/m2
2 szoba
18 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Telekméret: 965 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3692999431
Magasi Tünde
Duna House - Zalaegerszeg, Kossuth Lajos utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Eladásra kínálunk egy tégla építésű, zártkerti ingatlant Zalaegerszegen az Avashegyi úton. Az aszfaltos úton megközelíthető hegyi ingatlan 965 m²-es telken fekszik, melyen egy 18 m² alapterületű, 2 szintes ház áll. Mind az emeleten, mind a pincében két helyiség került kialakításra.

Az ingatlanban az áram be van vezetve, a víz közvetlenül a ház előtt, tehát annak bevezetése is könnyedén megoldható.

A területen 5 sor szőlőlugas és néhány barackfa van, valamint két faház is megtalálható ( egyik az ingatlan előtt, a másik a telek végében), melyek szintén a vételár részét képezik.

A környék csendes és nyugodt, így tökéletes választás lehet azok számára, akik a város zajától távol, de mégis könnyen elérhető távolságra szeretnének elvonulni, kikapcsolódni esetleg gazdálkodni. A városközpont mindössze 8 km távolságra található, így a városi infrastruktúra is gyorsan és egyszerűen elérhető.

Az ingatlan per-és tehermentes.

Irodánk teljes körű szolgáltatást nyújt ügyfeleinknek, többek között hitelügyintézéssel és energetikai tanúsítvány elkészítésével. Vevőink számára minden szolgáltatásunk INGYENES!

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Nyaralók ára Zalaegerszegen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Zalaegerszeg m² ár
667 e Ft
422 e Ft -58%
Ennek az ára
Zalaegerszeg átlagár
12 M Ft m Ft
17.5 m Ft 31%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Zalaegerszeg, Avashegyi utca

Eladó nyaralók a környékről

Nagykanizsa
Eladó nyaraló

Nagykanizsa

4.5 M Ft
1 szoba
20 m²
Zalaegerszeg
Eladó nyaraló

Zalaegerszeg

8.5 M Ft
1 szoba
30 m²
Zalakaros
Eladó nyaraló

Zalakaros

16.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Zalaegerszeg
Eladó nyaraló

Zalaegerszeg

19.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Zalaegerszeg
Eladó nyaraló

Zalaegerszeg

80 M Ft
1 szoba
80 m²
Zalaegerszeg, Rövidjánka
Eladó nyaraló

Zalaegerszeg

23.7 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
Zalaegerszeg
Eladó nyaraló

Zalaegerszeg

16.5 M Ft
1 szoba
25 m²
Lenti
Eladó nyaraló

Lenti

14.9 M Ft
1 szoba
35 m²
Zalaegerszeg
Eladó nyaraló

Zalaegerszeg

7.49 M Ft
1 szoba
20 m²
Várvölgy
Eladó nyaraló

Várvölgy

10.9 M Ft
2 + 2 szoba
55 m²
Zalaegerszeg, Avashegyi utca
Eladó nyaraló

Zalaegerszeg

15.7 M Ft
1 szoba
28 m²
Zalaegerszeg
Eladó nyaraló

Zalaegerszeg

10.79 M Ft
2 szoba
40 m²
Rigyác, Rigy
Eladó nyaraló

Rigyác

2.99 M Ft
1 szoba
25 m²
Vonyarcvashegy, Kölcsey Ferenc utca
Eladó nyaraló

Vonyarcvashegy

39.9 M Ft
2 + 1 szoba
45 m²
Zalaegerszeg
Eladó nyaraló

Zalaegerszeg

12 M Ft
1 szoba
63 m²
Zalaegerszeg
Eladó nyaraló

Zalaegerszeg

16.5 M Ft
1 szoba
25 m²
Nagykanizsa
Eladó nyaraló

Nagykanizsa

7.8 M Ft
1 szoba
54 m²
Zalakaros
Eladó nyaraló

Zalakaros

19.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Lenti
Eladó nyaraló

Lenti

14.9 M Ft
1 szoba
35 m²
Zalaegerszeg
Eladó nyaraló

Zalaegerszeg

6.5 M Ft
1 szoba
24 m²
Galambok
Eladó nyaraló

Galambok