Seven Pearl

Eladó nyaraló
Zalakaros, 2. emelet

+ 12 kép 1/15
29 900 000 Ft29.9 M Ft 854 286 Ft/m2
1 + 1 szoba
35 m²
2. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 1 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 684
Horváth-Szalai Katalin
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

A LIDO HOME NAGYKANIZSA eladásra kínál Zalakrosban a fürdő melletti épületben egy hangulatos 35m2-es 2. emeleti apartmant. Igazi ékszerdoboz Zalakaros szívében! Praktikusan kialakított, világos, modern kis lakás: -hangulatos nappali fa hatású dekorfallal -külön hálószoba -konyha gépekkel -igényes burkolatok, frissen festett falak -hűtő-fűtő klíma + ELEKTROMOS PADLÓFŰTÉS -kényelmes erkélyről a naplementét is lehet élvezni -parkolás a belső udvarban -szép, parkosított kert -közös tároló Kiváló választás -saját pihenésre -befektetésnek, könnyen kiadható a fürdő közelsége miatt. Csendes, biztonságos, könnyen megközelíthető. Bővebb információért hívjon bizalommal! LIDO HOME NAGYKANIZSA – Ingatlanok egy életen át.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Nyaralók ára Zalakaroson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Zalakaros m² ár
854 e Ft
527 e Ft -62%
Ennek az ára
Zalakaros átlagár
29.9 M Ft m Ft
36.3 m Ft 18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Zalakaros, 2. emelet

Eladó nyaralók a környékről

Lenti
Eladó nyaraló

Lenti

14.9 M Ft
1 szoba
35 m²
Galambok
Eladó nyaraló

Galambok

6.9 M Ft
3 szoba
40 m²
Zalakaros
Eladó nyaraló

Zalakaros

44.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Zalakaros
Eladó nyaraló

Zalakaros

39.99 M Ft
2 szoba
72 m²
Zalakaros
Eladó nyaraló

Zalakaros

16.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Zalakaros
Eladó nyaraló

Zalakaros

145 M Ft
5 szoba
220 m²
Zalakaros
Eladó nyaraló

Zalakaros

9.9 M Ft
2 szoba
45 m²
Nagykanizsa
Eladó nyaraló

Nagykanizsa

4.5 M Ft
1 szoba
20 m²
Rezi
Eladó nyaraló

Rezi

47 M Ft
2 szoba
69 m²
Zalakaros
Eladó nyaraló

Zalakaros

54 M Ft
3 szoba
120 m²
Zalakaros
Eladó nyaraló

Zalakaros

34.9 M Ft
2 szoba
70 m²
Alsópáhok
Eladó nyaraló

Alsópáhok

47.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Zalakaros
Eladó nyaraló

Zalakaros

64.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Vonyarcvashegy, Kölcsey Ferenc utca
Eladó nyaraló

Vonyarcvashegy

38 M Ft
2 + 1 szoba
45 m²
Rezi
Eladó nyaraló

Rezi

44.9 M Ft
2 szoba
66 m²
Nagykanizsa, Nincs utca
Eladó nyaraló

Nagykanizsa

8.9 M Ft
2 szoba
36 m²
Zalaistvánd
Eladó nyaraló

Zalaistvánd

7 M Ft
1 szoba
47 m²
Lenti
Eladó nyaraló

Lenti

5.9 M Ft
1 szoba
20 m²
Zalakaros
Eladó nyaraló

Zalakaros

29.9 M Ft
2 szoba
35 m²
Vonyarcvashegy
Eladó nyaraló

Vonyarcvashegy

115 M Ft
4 + 1 szoba
120 m²
Nagykanizsa
Eladó nyaraló

Nagykanizsa

10 M Ft
1 szoba
55 m²
Zalakaros
Eladó nyaraló

Zalakaros

19.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Zalaistvánd, Nincs utca