Metrodom

Eladó nyaraló
Tatabánya, Sárberek

+ 8 kép 1/11
12 490 000 Ft12.49 M Ft 346 944 Ft/m2
36 m²
építés éve:2021

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 47 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 315
Kovácsné Pőcze Renáta
Lux Home Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Kiváló lehetőség horgászoknak és pihenni vágyóknak a tatabányai Erőműi tavon lévő stég kisházzal.

Csodálatos környezet a tó közvetlen partján amely lehetővé teszi a mindennapokból való kiszakadást.

2021-ben lebontásra került a régi stég, a tulajdonos újra álmodta ami 2022-ben meg is valósult.

Az épület teljes szigetelést kapott igy télen-nyáron alkalmas a pihenésre, mindenhol műanyag nyilászárók lettek beépítve (reluxával ), ill. hűtő -fűtő klimával is fel van szerelve.

A teljes berendezés az ár részét képezi. ( A horgászfelszerelés megbeszélés tárgya! )

Grátisz hogy tartozik hozzá 20 nm zárt terület amelyben elhelyezésre került a mellékhelység és egy 6 nm-es zárt tároló.

A Lux Ingatlaniroda Tatabánya kínálatából az ingatlantárban 182501746 számon eladó Tatabánya, Erőműi stég faházzal jellemzői:

- Telekméret 47 nm +20 nm zárt kert

-Lakóterület 36 nm

- 2021-2022- ben újra építve

-Műanyag nyilászárók

-Stég fele ponyvával fedett

- Risztó, kamera, tv, modil internet

-Éves költség kb. 13000.- Ft egyszeri díj.

- Teljes berendezés a vételár részét képezi.

Amennyiben a Lux Ingatlaniroda által kínált Tatabánya, vagy az ingatlantárban bármely más hirdetés felkeltette az érdeklődésed, keress bizalommal!

Ingatlantár azonosító: 182501746

A Lux Ingatlaniroda tagjaként várom hívásod az országos hálózatunk teljes kínálatával. További szolgáltatásainkkal (pl. virtuális séta, drón videó, energetikai tanúsítvány, jogi háttér, díjmentes és bankfüggetlen hitelügyintézés) is segítünk a vásárlásban.

Lux Ingatlan - Számolj velünk

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

Nyaralók ára Tatabányán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tatabánya m² ár
347 e Ft
624 e Ft 44%
Ennek az ára
Tatabánya átlagár
12.49 M Ft m Ft
21.9 m Ft 43%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tatabánya, Sárberek

Eladó nyaralók a környékről

Bokod
Eladó nyaraló

Bokod

26 M Ft
1 + 1 szoba
125 m²
Tatabánya
Eladó nyaraló

Tatabánya

39.9 M Ft
4 szoba
108 m²
Tatabánya
Eladó nyaraló

Tatabánya

24.999 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Tatabánya, Sárberek
Eladó nyaraló

Tatabánya

9.6 M Ft
0 + 2 szoba
41 m²
Bokod
Eladó nyaraló

Bokod

15.5 M Ft
2 szoba
16 m²
Tatabánya
Eladó nyaraló

Tatabánya

28.99 M Ft
1 + 1 szoba
30 m²
Tatabánya
Eladó nyaraló

Tatabánya

27.5 M Ft
3 + 1 szoba
73 m²
Süttő
Eladó nyaraló

Süttő

5.9 M Ft
1 szoba
Tatabánya
Eladó nyaraló

Tatabánya

12.49 M Ft
1 szoba
Esztergom, Aranyhalas utca
Eladó nyaraló

Esztergom

36.9 M Ft
3 szoba
54 m²
Környe
Eladó nyaraló

Környe

16.5 M Ft
3 szoba
54 m²
Tatabánya, Csuka utca
Eladó nyaraló

Tatabánya

21.9 M Ft
3 szoba
30 m²
Süttő, Diósvölgyi utca
Eladó nyaraló

Süttő

12.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Neszmély
Eladó nyaraló

Neszmély

25 M Ft
3 szoba
56 m²
Tatabánya
Eladó nyaraló

Tatabánya

14.5 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
Tatabánya
Eladó nyaraló

Tatabánya

29.9 M Ft
1 szoba
40 m²
Tatabánya
Eladó nyaraló

Tatabánya

27.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Tatabánya
Eladó nyaraló

Tatabánya

15.59 M Ft
1 szoba
65 m²
Tatabánya
Eladó nyaraló

Tatabánya

15 M Ft
1 szoba
30 m²
Vértesszőlős, Zártkert
Eladó nyaraló

Vértesszőlős

14.9 M Ft
1341 m²
35 m²
Tarján, Nincs utca
Eladó nyaraló

Tarján

4.5 M Ft
1 szoba
22 m²
Tatabánya, Újtelep
Eladó nyaraló

Tatabánya

34.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Dunaalmás
Eladó nyaraló