Astora Art House

Eladó nyaraló
Tatabánya

+ 1 kép 1/4
12 500 000 Ft12.5 M Ft 833 333 Ft/m2
1 szoba
15 m²

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 721 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 661
Sikeres út az otthonhoz
Sikeres út az otthonhoz

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

A Turul oldalában az öreghegyi úton található ez a lombos fák között megbúvó telek kis házikóval.
A telken a víz és a villany is bevezetésre került.
A környéken szinte mindenhol laknak már...betonos út vezet a kis házhoz..kiválóan megközelíthető.
A telken 3 építmény található és pincék plusz gazdasági épületek...valamint termő gyümölcsfák.
Várom a hívását a megtekintés végett

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 17.

Nyaralók ára Tatabányán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tatabánya m² ár
833 e Ft
624 e Ft -34%
Ennek az ára
Tatabánya átlagár
12.5 M Ft m Ft
21.9 m Ft 43%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tatabánya

Eladó nyaralók a környékről

Tatabánya
Eladó nyaraló

Tatabánya

26.8 M Ft
1 + 2 szoba
75 m²
Tatabánya
Eladó nyaraló

Tatabánya

39.9 M Ft
4 szoba
108 m²
Vértesszőlős, Zártkert
Eladó nyaraló

Vértesszőlős

14.9 M Ft
1341 m²
35 m²
Vértesszőlős, Vörösmarty utca
Eladó nyaraló

Vértesszőlős

15 M Ft
1 szoba
57 m²
Dunaalmás
Eladó nyaraló

Dunaalmás

30 M Ft
2 szoba
50 m²
Tatabánya
Eladó nyaraló

Tatabánya

12.49 M Ft
1 szoba
Környe
Eladó nyaraló

Környe

16.5 M Ft
3 szoba
54 m²
Süttő
Eladó nyaraló

Süttő

5.9 M Ft
1 szoba
Tatabánya
Eladó nyaraló

Tatabánya

27.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Gyermely, Szabadság utca
Eladó nyaraló

Gyermely

9.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Tatabánya
Eladó nyaraló

Tatabánya

28.99 M Ft
1 + 1 szoba
30 m²
Tatabánya, Sárberek
Eladó nyaraló

Tatabánya

9.6 M Ft
0 + 2 szoba
41 m²
Tatabánya
Eladó nyaraló

Tatabánya

27.5 M Ft
2 + 2 szoba
84 m²
Baj, Rizling út
Eladó nyaraló

Baj

16.2 M Ft
2 szoba
44 m²
Nyergesújfalu, Németvölgy
Eladó nyaraló

Nyergesújfalu

10.5 M Ft
1 szoba
Tatabánya
Eladó nyaraló

Tatabánya

15 M Ft
1 szoba
30 m²
Tarján, Nincs utca
Eladó nyaraló

Tarján

4.5 M Ft
1 szoba
22 m²
Piliscsév
Eladó nyaraló

Piliscsév

19.9 M Ft
1 szoba
Tata
Eladó nyaraló

Tata

15.5 M Ft
2 szoba
35 m²
Süttő, Diósvölgyi utca
Eladó nyaraló

Süttő

12.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Tatabánya, Csuka utca
Eladó nyaraló

Tatabánya

21.9 M Ft
3 szoba
30 m²
Tatabánya
Eladó nyaraló

Tatabánya

34.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Bokod
Eladó nyaraló