Metrodom

Eladó nyaraló
Tatabánya, Sárberek, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
35 900 000 Ft35.9 M Ft 498 611 Ft/m2
2 szoba
72 m²
2. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 828 m2
Fűtés: Elektromos
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 813
Koszper Helga
Dot-Ing 2001 Ingatlanirodák Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Újszerű, panorámás családi ház Tatabánya, Baromállási dűlő – Alacsony fenntartás!

Eladó egy 2020-ban teljes körűen felújított és újjáépített, 3 szintes zártkerti ingatlan. Ideális választás azoknak, akiknek fontos a modern technológia és az alacsony rezsi.

Főbb paraméterek:

Ház: 72 m² (3 szint 24 m2) tégla és könnyűszerkezet, 20 cm-es Dryvit szigetelés.

Elosztás: Konyha-étkező + fürdő (szuterén szint - kívülről megközelíthető), nappali + terasz (földszint), háló + fürdő + panoráma terasz (emelet).

Gépészet: Nordart fűtőpanelek, villanybojler, klíma-előkészítés, Telekom internet.

Önellátó rendszer: Fúrt kút és emésztő – nincs havi vízszámla és közös költség!

Telek: 828 m² gondozott, bekerített kert gyümölcsfákkal és kerti tárolóval.

Övezeti besorolás: zártkert, gazdasági épület -KÉSZPÉNZES vásárlási lehetőség!!

Az ingatlan tehermentes, azonnal költözhető. Lakás beszámítás lehetséges!

Érdeklődni: Komárné Koszper Helga | 06 30 813 52 19

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

Nyaralók ára Tatabányán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tatabánya m² ár
499 e Ft
624 e Ft 20%
Ennek az ára
Tatabánya átlagár
35.9 M Ft m Ft
21.9 m Ft -64%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tatabánya, Sárberek, 2. emelet

Eladó nyaralók a környékről

Tatabánya
Eladó nyaraló

Tatabánya

39.9 M Ft
4 szoba
108 m²
Nyergesújfalu, Németvölgy
Eladó nyaraló

Nyergesújfalu

10.5 M Ft
1 szoba
Bokod
Eladó nyaraló

Bokod

26 M Ft
1 + 1 szoba
125 m²
Héreg
Eladó nyaraló

Héreg

29.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Esztergom, Árnyas utca
Eladó nyaraló

Esztergom

19 M Ft
3 szoba
46 m²
Tatabánya
Eladó nyaraló

Tatabánya

14.5 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
Tatabánya
Eladó nyaraló

Tatabánya

39.9 M Ft
4 szoba
108 m²
Tatabánya
Eladó nyaraló

Tatabánya

28.99 M Ft
1 + 1 szoba
30 m²
Tatabánya
Eladó nyaraló

Tatabánya

25 M Ft
1 szoba
48 m²
Tatabánya, Újtelep
Eladó nyaraló

Tatabánya

34.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Tatabánya, Sárberek
Eladó nyaraló

Tatabánya

9.6 M Ft
0 + 2 szoba
41 m²
Bokod
Eladó nyaraló

Bokod

15.5 M Ft
2 szoba
16 m²
Vértesszőlős, Zártkert
Eladó nyaraló

Vértesszőlős

14.9 M Ft
1341 m²
35 m²
Dunaalmás
Eladó nyaraló

Dunaalmás

30 M Ft
2 szoba
50 m²
Tatabánya, Csuka utca
Eladó nyaraló

Tatabánya

21.9 M Ft
3 szoba
30 m²
Süttő
Eladó nyaraló

Süttő

5.9 M Ft
1 szoba
Tatabánya
Eladó nyaraló

Tatabánya

11.5 M Ft
1 szoba
10 m²
Tatabánya, Újtelep
Eladó nyaraló

Tatabánya

49.99 M Ft
2 szoba
65 m²
Tata
Eladó nyaraló

Tata

34.5 M Ft
4 szoba
143 m²
Tatabánya
Eladó nyaraló

Tatabánya

27.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Esztergom, Aranyhalas utca
Eladó nyaraló

Esztergom

36.9 M Ft
3 szoba
54 m²
Tatabánya, Kőhegy sétány
Eladó nyaraló

Tatabánya

24.999 M Ft