Eladó nyaraló
Doboz
Figyelem!
Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó nyaraló leírása
Természetközeli nyugalom Szanazugban – mobilházas telek a Kettős-Körös közelében!
Ha egy olyan helyet keres, ahol a természet közelsége, a csend és a kikapcsolódás mindennapjai részévé válhatnak, akkor ezt az ingatlant érdemes megnéznie!
Doboz egyik legkedveltebb üdülőövezetében, Szanazugban kínálunk megvételre egy 225 m²-es, teljesen körbekerített telket, amelyen egy 18 m²-es, újszerű mobilház (6×3 m) található beton alapra helyezve. A telek kiváló adottságokkal rendelkezik: 34 méteres utcafront, aszfaltozott megközelítés, valamint már bevezetett ivóvíz- és villanycsatlakozás, kiépített szennyvíztároló, illetve kerti csap is rendelkezésre áll.
A mobilház praktikus kialakítású, egy leválasztott helyiséggel rendelkezik, amely kis átalakítással fürdőszobává alakítható, a beépített ablak pedig gondoskodik a természetes szellőzésről. A telek nagy részét belátásgátló zöld takarással ellátott kerítés veszi körül, így a nyugodt, privát pihenés garantált.
A környék igazi természeti paradicsom. A Kettős-Körös és a szabadstrand mindössze néhány perc sétára található, a telek mögött pedig hangulatos erdő húzódik, ahol gyakran lehet őzeket, mókusokat és számos madárfajt megfigyelni. A környék a horgászat, a vízi sportok, a kerékpározás és a kirándulás szerelmeseinek is kiváló választás.
A buszmegálló a közelben található, Békéscsaba mindössze 17 km-re fekszik, így a város könnyen elérhető, miközben Ön a természet nyugalmát élvezheti.
Főbb jellemzők:
225 m²-es telek
34 méteres utcafront
18 m²-es mobilház beton alapon
víz és villany bevezetve
kiépített szennyvíztároló
kerti csap
teljesen körbekerített telek
zöld belátásgátló kerítés
aszfaltozott megközelítés
buszmegálló a közelben
Kettős-Körös, szabadstrand és erdő néhány perc sétára
kiváló választás pihenőháznak, horgászbázisnak vagy hétvégi nyaralónak
Ha egy könnyen fenntartható, természetközeli ingatlant keres, ahol a madárcsicsergés és a folyó közelsége minden nap különleges hangulatot teremt, akkor ez a szanazugi telek kiváló lehetőség. Hívjon bizalommal, és tekintse meg személyesen ezt a hangulatos ingatlant!
Hirdetés feltöltve: 2026. 07. 07. Utoljára módosítva: 2026. 07. 07.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Doboz