Aerogate Homes

Eladó nyaraló
Budapest, XXIII. kerület

+ 17 kép 1/20
67 900 000 Ft67.9 M Ft 1 060 938 Ft/m2
3 szoba
64 m²
építés éve:2004

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 230 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Komfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 941
Terjék Nikolett Erzsébet
OTP Ingatlanpont Dunaharaszti

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Eladó családi ház tóparti környezetben!

Tulajdonostól eladó egy 2004-ben épült 3 szobás , 64 nm-es tégla családi ház dupla telekkel, csendes, családbarát környezetben, 230 nm-es telekterületen, közvetlenül a Péteri-Majori tó partján. Az ingatlan osztatlan közös tulajdonban van, megosztási szerződés van, amely biztosítja a tulajdonosok legjobb feltételeit.

Az ingatlan nemcsak a horgászat kedvelőinek tökéletes választás, hanem azoknak is, akik szeretnének egy nyugodt, természetközeli otthonban élni. A tó saját horgászegyesülettel rendelkezik, és kizárólag az itt lakók horgászhatnak rajta, így biztosított a nyugodt, zavartalan horgászélmény.

A víz közelsége ellenére nincs szúnyoginvázió, mivel a környéken élő fecskék természetes módon gondoskodnak róla, hogy a levegő tiszta és kellemes maradjon.

A ház 16 nm-es fedett terasszal rendelkezik, ahonnan gyönyörű panorámás kilátás nyílik a tóra. A kétszintes ingatlan alsó szintjén nappali, konyha és fürdőszoba található, míg az emeleten két hálószoba kapott helyet.

A családok számára is ideális választás, hiszen itt a gyerekek biztonságos, nyugodt és természetes környezetben nőhetnek fel, távol a városi zajtól, mégis elérhető távolságban a központtól.

A fűtés többféle módon megoldott: cserépkályha, parapetes klíma és telepített gáz segítségével is fűthető. A vízellátás fúrt kútról történik, házi vízmű rendszer segítségével, a meleg vizet bojler biztosítja.

A telken található egy 10 nm-es tároló, és a közös költség 40.000 Ft/év/telek, amely fedezi a vízgondozás, útkarbantartás és zöldterület rendezés költségeit. Az átlagos havi rezsi költség 30.000 Ft.

Tömegközlekedés sétatávolságra, a központ is gyorsan elérhető.
Amennyiben felkeltettem érdeklődését, várom megtisztelő hívását a hét bármely napján. Az OTP Bankcsoport teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést és sorban állás nélküli hitel tanácsadást biztosítunk ügyfeleink részére!
Referenciaszám: M304430

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

Nyaralók ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1061 e Ft
924 e Ft -15%
1115 e Ft 5%
Ennek az ára
XXIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
67.9 M Ft m Ft
62.8 m Ft -8%
79.4 m Ft 14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Angyalföld, Jász utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

91.5 M Ft
2 szoba
47 m²
XXIII. kerület
Eladó nyaraló

Budapest, XXIII. kerület

67.9 M Ft
3 szoba
64 m²
XXIII. kerület
Eladó nyaraló

Budapest, XXIII. kerület

67.9 M Ft
3 szoba
64 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

72.99 M Ft
2 szoba
55 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Keszkenő u
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

99.9 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
IV. kerület, Újpest, Erzsébet utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XXIII. kerület
Eladó nyaraló

Budapest, XXIII. kerület

90 M Ft
3 szoba
100 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114 M Ft
3 szoba
60 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

77.166 M Ft
2 szoba
40 m²
XXIII. kerület
Eladó nyaraló

Budapest, XXIII. kerület

30 M Ft
1 szoba
25 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
93 m²
XXIII. kerület
Eladó nyaraló

Budapest, XXIII. kerület

30 M Ft
1 szoba
60 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59.999 M Ft
2 szoba
31 m²
XXIII. kerület
Eladó nyaraló

Budapest, XXIII. kerület

90 M Ft
3 szoba
100 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

63 M Ft
3 szoba
48 m²
XXIII. kerület
Eladó nyaraló

Budapest, XXIII. kerület

67.9 M Ft
3 szoba
64 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület