Avico Greentop

Eladó nyaraló
Budapest, IX. kerület, 3. emelet

+ 17 kép 1/20
86 000 000 Ft86 M Ft 1 178 082 Ft/m2
3 szoba
73 m²
3. emelet
építés éve:1930

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Végvári Zsuzsanna
Duna House Béke tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Eladó lakás a Ludovica térrel szemben!

Kivételes lehetőség a XI.kerület egyik legkedveltebb részén! A Ludovica Campus és a park közvetlen szomszédságában, egy rendezett társasház 3. emeletén eladó egy 73 m²-es, 3 szobás lakás.

A lakás ideális választás mind családok, mind befektetők számára:

Tágas, világos szobák (akár külön nyílóak is)

Kiváló közlekedés (M3, villamos, busz, pár perc a belváros)

Park és egyetemi kampusz közelsége, pezsgő városi hangulat

A környék folyamatosan fejlődik, így értéknövekedés is biztosított

A Ludovica tér zöldje, a kulturális központok, valamint a belváros közelsége egyaránt hozzájárulnak a lakás vonzerejéhez. Keressen bizalommal!
Érd,: Végvári Zsuzsanna +36 20 51 61 554, vegvari.zsuzsanna@dh.hu

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

Nyaralók ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budapest m² ár
1178 e Ft
1115 e Ft -6%
Ennek az ára
Budapest átlagár
86 M Ft m Ft
79.4 m Ft -8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

100 M Ft
2 szoba
59 m²
IX. kerület
Eladó nyaraló

Budapest, IX. kerület

85 M Ft
2 szoba
67 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

100 M Ft
3 szoba
135 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

78.9 M Ft
3 szoba
50 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

520 M Ft
8 szoba
452 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

220 M Ft
10 szoba
370 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Faludi utca
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

51.99 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
48 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Zichy Jenő utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

319 M Ft
3 szoba
114 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

69.5 M Ft
3 szoba
70 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
29 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

269 M Ft
3 szoba
102 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

199 M Ft
4 szoba
121 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

75 M Ft
2 szoba
50 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

209.9 M Ft
5 + 4 szoba
185 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

98 M Ft
2 szoba
66 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás