Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
KIVÁLÓ BEFEKTETÉS SOK LEHETŐSÉGGEL!Pécs-BELVÁROSBAN, a Vasút állomástól 400m-re, az Árkádtól 500m-re eladó egy 2004-ben épült, utcafronti, 435m2-es, 3 szintes IRODAHÁZ.A 9 albetéttel rendelkező társasház földszintjén az ÜZELETEK jelenleg is bérbe vannak adva, az emeleten IRODÁK működnek, a 2.emeleten pedig 4 db 10 éve jól bejáratott APARTMAN üzemel, mely vállalkozás akár az épülettel együtt eladó!Mindegyik helyiség KÜLÖN MÉRŐÓRÁKkal van ellátva.A 609m2-es sík telken 14 db, zárt udvari AUTÓBEÁLLÓ lett kialakítva, elektromos AUTÓTÖLTŐvel. Fűtését házközponti kazán és 8 db hűtő-fűtő KLÍMA szolgáltatja. A melegvíz ellátásról egy 300l-es villanybojler gondoskodik. Továbbá 12,5kW-os NAPELEMrendszer is felszerelésre került 2023-ban, így még további 8 évig szaldós. Az ingatlan tehermentes, a földszint és az emelet üzlet és iroda besorolású és akként is van hasznosítva, a 2.emeleteten pedig 4 db apartman üzemel, melyek lakás besorolásúak.Kiválóan alkalmas- kiadási célra: rövid és hosszú távú bérbe adásra egyaránt- üzlethelyiségként- irodaként- rendelőknek, egészségközpontnak- ügyvédi irodának ..stb.A TELJES BERENDEZÉS alku tárgyát képezi.További információért várom hívását!
Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 13. Utoljára módosítva: 2025. 05. 13.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli irodák átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Pécs