Astora Márvány8

Eladó iroda
Kecskemét

+ 17 kép 1/20
780 000 000 Ft780 M Ft 533 151 Ft/m2
1463 m²
építés éve:1999

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676815002
Kemecsei Szabin
Duna House - Kecskemét, Dobó krt.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó iroda leírása

KECSKEMÉT BELVÁROSÁBAN ELADÓ ÜZLET/ IRODAHÁZ!Az ingatlan nagyszerű befektetési lehetőség, 1463 nm bérbe adható felületet biztosít.Telekméret: 557 nmA felépítmény hasznos alapterülete 1779 nmA mélygarázsban 15 parkolóhely található, a földszinten 4 db üzlethelység. Az első emeleten 14 db iroda, a második emeleten 11 db iroda. A harmadik emelet azaz tetőtérben helyet kapott 2 db nagy lakás és további 3 db iroda.Az épület 1999-ben épült, tégla, házközponti fűtéssel. Minden helyiségben hűtő/fűtő klímával felszerelve.Tulajdoni viszonyok rendezettek 1/1 tulajdon és tehermentes!Ha felkeltette érdeklődését hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Irodák ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli irodák átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
533 e Ft
786 e Ft 32%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
780 M Ft m Ft
186.3 m Ft -319%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó irodák a környékről

Kalocsa, Külterület Ipari park
Eladó iroda

Kalocsa

98 M Ft
1586 m²
936 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

50 M Ft
3 szoba
85 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

186.69 M Ft
0 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

225 M Ft
277 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

50 M Ft
85 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

225 M Ft
277 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

141 M Ft
3 szoba
140 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

55 M Ft
4 szoba
85 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

210 M Ft
383 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

178 M Ft
0 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

33 M Ft
1 szoba
40 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

250 M Ft
277 m²
277 m²
Kecskemét, Kossuth-város
Eladó iroda

Kecskemét

205 M Ft
8 szoba
343 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

50 M Ft
3 szoba
85 m²
Jászszentlászló
Eladó iroda

Jászszentlászló

77.28 M Ft
540 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

120 M Ft
140 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

69 M Ft
132 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

50 M Ft
85 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

55 M Ft
4 szoba
85 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

50 M Ft
85 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

40 M Ft
3 szoba
58 m²
Baja
Eladó iroda

Baja

28 M Ft
30 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

225 M Ft
277 m²
Kecskemét, Rákóczi-város
Eladó iroda

Kecskemét

56 M Ft
74 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Iváncsa
Eladó családi ház

Iváncsa

93.5 M Ft
5 szoba
283 m²
Andornaktálya
Eladó családi ház

Andornaktálya