Avico Greentop

Eladó iroda
Kecskemét

+ 2 kép 1/5
120 000 000 Ft120 M Ft 857 143 Ft/m2
140 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 255
Nyúl Erzsébet
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó iroda leírása

Kuriózum a belváros szívében! Eladó a belvároson belül, kiváló helyen lévő, 1. emeleti 140 nm-es iroda. Az irodában 5 különálló irodahelyiség, 2 mosdó és konyha kapott helyet. 2 éve esett át teljes felújításon. Irodánként külön inverteres klímával  és kamerarendszerrel felszerelt az ingatlan.
Az irodához tartozik garázs is, melynek ára +5 MFt.
Jelenleg bérlő van az ingatlanban, opcionálisan maradnának is. Az iroda 2 lakásból alakult ki. Van lehetőség újra különválasztani 2 külön bejáratú ingatlanná,ha inkább erre lenne igény.
Kiválóan alkalmas lehet orvosi rendelőnek, ügyvédi vagy könyvelő irodának is.

Hirdetés feltöltve: 2022. 03. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

Irodák ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli irodák átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
857 e Ft
772 e Ft -11%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
120 M Ft m Ft
165.1 m Ft 27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó irodák a környékről

Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

50 M Ft
85 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

40 M Ft
3 szoba
58 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

220 M Ft
3 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

50 M Ft
85 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

205 M Ft
8 szoba
343 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

178 M Ft
0 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

33 M Ft
1 szoba
40 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

50 M Ft
3 szoba
85 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

225 M Ft
4 szoba
277 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

69 M Ft
132 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

178 M Ft
0 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

55 M Ft
4 szoba
85 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

140 M Ft
5 szoba
250 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

140 M Ft
149 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

140 M Ft
149 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

210 M Ft
383 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

50 M Ft
85 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

33 M Ft
1 szoba
40 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

225 M Ft
277 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

1690 M Ft
1.29 ha
0 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

50 M Ft
85 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

210 M Ft
383 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

40 M Ft
3 szoba
58 m²
Kecskemét
Eladó iroda

Kecskemét

50 M Ft
3 szoba
85 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Tápióság
Eladó családi ház

Tápióság

30 M Ft
3 szoba
105 m²
Vép
Eladó családi ház