Avico Greentop

Eladó családi ház
Bag

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 17 kép 1/20
79 900 000 Ft79.9 M Ft 644 355 Ft/m2
5 szoba
124 m²
építés éve:1990

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 1076 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 869
Plachy Zsuzsa
Duna House - Kulcs-Pont Ingatlan Kft. - Budapest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Igényesen felújított, kétgenerációs családi ház eladó Bag központ közelében!

Megvételre kínálom Bag egyik kedveltebb részén ezt az 1076 nm-es telekre 1990-ben felépített két lakrészből álló, tágas és teljes körűen felújított vegyes falazatú családi házat. A ház 124,53 m2+14,35 m2 terasz. Autó beálló vagy garázs még építhető.

Tökéletes választás akár kétgenerációs együttélésre vagy befektetésnek is!

Főbb jellemzők:
2 külön lakrész
1. lakrész: nappali+3 szoba, konyha, fürdő, külön mosdó (97,65 m2)
14,35 nm-es terasz
Kondenzációs gázcirkó + padlófűtés
2. lakrész: nappali, konyha, fürdő (26,88 m2)

Teljes körű felújítás (2025–2026): (kivéve a 2. lakrész beltere)

Az ingatlan gyakorlatilag újjászületett:
Új burkolatok (fal és padló)
Teljesen felújított fürdőszoba (Walk-in zuhany kabin)
6 cm hőszigetelés
Elektromos hálózat csere
Víz- és csatornarendszer csere
Új fűtésrendszer (padlófűtés)
Új nyílászárók
Tetőszerkezet és héjazat csere
Terasz kialakítása
Különálló lakrész teljes külső felújítása és közművesítése -új villany és vizvezeték (a belső felújítás saját izlésre formálható)

Ide tényleg csak költözni kell – minden új és költségmentes!

Elhelyezkedés:
Buszmegálló, bolt, orvos, iskola, óvoda, bölcsőde: 6–10 perc sétára
M3 autópálya felhajtó: 1 perc autóval

Barátságos, csendes környék, jó szomszédokkal – ideális otthon családok számára.

Extra szolgáltatás:

A CREDIPASS munkatársai ingyenes, bankfüggetlen hiteltanácsadással állnak rendelkezésre
Teljes körű CSOK / CSOK+ / OSP ügyintézés

Ha egy valóban felújított, azonnal költözhető otthont keres, ne hagyja ki!

Várom hívását akár hétvégén is!

A fotók között AI által generált látványképek is találhatóak. (nappali, konyha)

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Amennyiben az ingatlan megfelelne az elvárásainak de nem rendelkezik a teljes vételárral? Ebben az esetben a CREDIPASS munkatársai kötelezettség- és díjmentes tanácsadással állnak Ügyfeleink rendelkezésére.
Használja ki a jelenleg még érvényben lévő kedvező kamatozású hiteleket, CSOK-ot, illetékkedvezményt!
Hétvégén is várom megtisztelő hívását, abban az esetben is ha csak hitelre lenne szüksége,
Várom hívását, ha még el kell adnia ahhoz, hogy vásárolni tudjon!

Várom megtisztelő hívását: Plachy Zsuzsa 30-8695401

Referencia szám: HK-5195152

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 17.

5 szobás családi házak ára Bagon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Bag m² ár
644 e Ft
535 e Ft -20%
Ennek az ára
Bag átlagár
79.9 M Ft m Ft
84.1 m Ft 5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Bag

Eladó családi házak a környékről

Bag
Eladó családi ház

Bag

86 M Ft
3 szoba
86 m²
Bag
Eladó családi ház

Bag

86 M Ft
3 szoba
86 m²
Bag
Eladó családi ház

Bag

110 M Ft
5 szoba
320 m²
Bag
Eladó családi ház

Bag

86 M Ft
3 szoba
86 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Bag
Eladó családi ház

Bag

86 M Ft
3 szoba
86 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Bag
Eladó családi ház

Bag

35 M Ft
2 szoba
26 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Bag
Eladó családi ház

Bag

75 M Ft
6 + 1 szoba
194 m²
Bag
Eladó családi ház

Bag

33.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Bag
Eladó családi ház

Bag

116 M Ft
5 + 1 szoba
148 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Bag
Eladó családi ház

Bag

16.9 M Ft
6 szoba
160 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Bag
Eladó családi ház

Bag

43 M Ft
3 szoba
80 m²
Bag
Eladó családi ház

Bag

110 M Ft
5 szoba
320 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Bag
Eladó családi ház