Astora Art House

Eladó iroda
Budapest, XII. kerület

+ 1 kép 1/4
512 400 000 Ft512.4 M Ft 1 018 688 Ft/m2
503 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 220
Flick Zsuzsanna
MEGAHOUSE GROUP : Madárhegyingatlan és Budaörsiházak iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó iroda leírása

KOMPLETT IRODAHÁZ A XII. KERÜLET ELEGÁNS RÉSZÉN
ORVOSI INTÉZMÉNYNEK, OKTATÁS CÉLJÁRA ( ISKOLA, ÓBUDA ) TÖKÉLETES

Az épület fűtött alapterülete 503m2, melyhez 1304m2 teljesen önálló telek tartozik.
Az 1970-es években épült betonvázas ingatlan saját bejárattal rendelkezik a Fogaskerekű utcáról, de az irodaparkon belülről is szabadon megközelíthető jelenleg. Az épület 2012-ben befejezett teljes körű felújítása során új nyílászárókat, DRYVIT szigetelést és korszerű hőszivattyús fűtést kapott. Nincsen gáz bevezetve az épületbe. Az épület nagy sebességű optikai hálózatokon keresztül (DIGI és Magyar Telekom) kapcsolódik a külvilághoz és az irodapark többi épületéhez.
Telken belül körülbelül 15 személyautó számára van parkolási lehetőség (viacolor).
A szintterületi mutató 0,5 ami azt jelenti, hogy a telek méretéből adódóan 150nm (újabb szinten) ráépíthető az épületre. Az épület a kezdetektől fogva ’lakóház’ besorolású, bár funkcióját tekintve soha nem volt lakóépület.
Az ingatlan eladási ára 1.400.000 Eur + ÁFA

Hirdetés feltöltve: 2025. 01. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Irodák ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli irodák átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1019 e Ft
429 e Ft -138%
1050 e Ft 3%
Ennek az ára
XII. kerület átlagár
Budapest átlagár
512.4 M Ft m Ft
245 m Ft -109%
232.1 m Ft -121%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

76 M Ft
3 szoba
57 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

32 M Ft
1 szoba
33 m²
XII. kerület
Eladó iroda

Budapest, XII. kerület

535 M Ft
15 szoba
532 m²
XII. kerület
Eladó iroda

Budapest, XII. kerület

535 M Ft
532 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

54.9 M Ft
2 szoba
42 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
77 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
2 szoba
77 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

130 M Ft
3 szoba
0 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
48 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

52 M Ft
1 szoba
29 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
66 m²
XII. kerület, Svábhegy, Budapest XII. kerület, Németvölgyi út
Eladó iroda

Budapest, XII. kerület

535 M Ft
770 m²
535 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

70 M Ft
2 szoba
42 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

79.99 M Ft
1 + 2 szoba
63 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

79.9 M Ft