Aerogate Homes

Eladó iroda
Budapest, V. kerület, félemelet

+ 1 kép 1/4
1 100 000 000 Ft1100 M Ft 1 566 952 Ft/m2
702 m²
félemelet

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Egyéb
Emelet: félemelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Urbán Ákos
Otthon Centrum Domus Plusz

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó iroda leírása

Budapest kiemelten frekventált bevásárlóövezetében, a belváros szívében kínálunk megvételre egy kivételes adottságokkal rendelkező, két helyrajzi számon nyilvántartott, összesen 702 m² alapterületű sarokingatlant.

Az ingatlan ablakai két utcára néznek, így rendkívül világos és jól látható elhelyezkedésű. Egy négyemeletes, két belső udvarral rendelkező, szecessziós stílusú lakó- és üzletház félemeletén található, amely kívül-belül igényesen felújított, reprezentatív megjelenést biztosít.

A jelenleg felújítandó állapotú ingatlan számos hasznosítási lehetőséget kínál: ideális választás lehet irodai, galéria vagy bemutatóterem funkció kialakítására, de egyedi koncepciók megvalósítására is kiváló alapot nyújt.

A közös költség 276.000 Ft/hó.

Az eladási ár nettó összeg, amelyet további áfa terhel.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: UZ019755-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Irodák ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli irodák átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
1567 e Ft
1364 e Ft -15%
1066 e Ft -47%
Ennek az ára
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
1100 M Ft m Ft
309.4 m Ft -256%
236 m Ft -366%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, félemelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

198 M Ft
3 szoba
79 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Mirtusz utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

82.9 M Ft
3 + 1 szoba
73 m²
V. kerület
Eladó iroda

Budapest, V. kerület

550 M Ft
412 m²
XI. kerület, Kelenföld, Györök utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

88 M Ft
3 + 2 szoba
55 m²
XVI. kerület, Mátyásföld, Olga
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

55.9 M Ft
1 + 1 szoba
38 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

99.9 M Ft
4 szoba
98 m²
V. kerület
Eladó iroda

Budapest, V. kerület

1768.9 M Ft
766 m²
1947 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Jász utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

91.5 M Ft
2 szoba
47 m²
V. kerület
Eladó iroda

Budapest, V. kerület

2000 M Ft
647 m²
III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
V. kerület
Eladó iroda

Budapest, V. kerület

1100 M Ft
702 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59.999 M Ft
2 szoba
31 m²
V. kerület
Eladó iroda

Budapest, V. kerület

990 M Ft
5 szoba
250 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.9 M Ft
3 + 1 szoba
56 m²
III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona utca
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

57.9 M Ft
2 szoba
47 m²
XXI. kerület