BAM Living

Eladó iroda
Budaörs

+ 11 kép 1/14
890 000 000 Ft890 M Ft 1 112 500 Ft/m2
800 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 960
Honvári Dóra
MEGAHOUSE GROUP : Madárhegyingatlan és Budaörsiházak iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó iroda leírása

Budaörs és Biatorbágy között elhelyezkedő kétszintes, összesen 800 nm-es irodaház 890 M Ft-ért eladó.

Az irodaház az 1970-es években épült, jelenlegi tulajdonosa 2013-ban vásárolta meg, azóta jelentős felújításon esett át:
Szigetelés oldalsó falakon: 20-25 cm
Szigetelés tetőn: 20 cm vízszigetelés. Gumi alapú ipari szigetelés.
Az ingatlan hűtése és fűtése hőszivattyúval működik, ennek beszerelésére 2018-ban került sor.

A földszinten műgyantával festett betonpadló van, az emeleten szőnyegpadló.
Lift nincs, de egy liftakna kialakításra került, így egy-raklap-férőhelyes lift beszerelésének sincs akadálya.

Az ingatlan teljes területe zónákra bontható riasztóval felszerelt.
A mellékelt alaprajz akár csak kiindulási pont is lehet, hiszen belső gipszkarton falai igény szerint bonthatók, mozdíthatók.
Parkolók száma: 22 db. A parkoló sorompóval zárható.

Az irodaháznak 2 bejárata van, egy személyi és egy „teher”.
Az iroda irodabútorok nélkül eladó.

LOKÁCIÓ
Az irodát az útvonalak és Budapest közelsége teszi vonzóvá.
Az ingatlan Budapest nyugati agglomerációjában található, ez a terület a fővárosi kereskedelmi és ipari ingatlanpiac egyik legkedveltebb területe. Az ingatlan a főbb európai közlekedési útvonalának részét képező M1-es autópálya és M0-ás autóút találkozásához közel helyezkedik el, az 1-es főútról közelíthető meg.
Az ingatlan tömegközlekedéssel és kamionnal is jól megközelíthető.

Jelenleg ki van adva az ingatlan fele, a másik felében a tulajdonosok vannak, akik eladás esetén kiköltöznek. Amennyiben az ingatlan befektetési céllal kerülne megvásárlásra, a jelenlegi bérlők szívesen maradnának.