Avico Greentop

Eladó ipari ingatlan
Tatabánya, 10 felett

+ 4 kép 1/7
2 000 000 Ft2 M Ft 250 000 Ft/m2
0 + 1 szoba
8 m²
10 felett

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 8 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: 10 felett
Közmű: Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

Hitelösszeg 10 millió Ft
Futamidő 20 év
Induló törlesztőrészlet 67 508 Ft
Törlesztőrészlet a 13. hónaptól 86 071 Ft
THM 8,6 %

A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.

    Részletes kalkuláció
    +36 20 417
    Bikali Zoltán
    referens

    Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

    Eladó tároló Tatabányán a Mártírok útján, 10 emeletes panellakás alagsorában.
    A tároló 8 nm alapterületű, belmagassága 2,7 méter. Külön villanyórával ellátott, 230V és 380V kiállással.
    A táróló külön fűtéssel nem rendelkezik, 1 db szellőző ablaka van. Azonnal biztokba vehető!
    Adatbázisunkban számos eladó-kiadó ingatlan közül választhat.
    Személyre szabott ügyintézéssel, ügyvédi háttérrel állunk ügyfeleink rendelkezésére.
    15 éves értékesítői és vezetői tapasztalat.
    Minden egy helyen, az ingatlan bemutatásától a kulcsátadásig!
    Hitelminősítés a Fő téri irodánkban a hét minden napján.
    Legyen közös a sikerünk!

    Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

    Ipari ingatlanok ára Tatabányán

    Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

    Ennek a m² ára
    Tatabánya m² ár
    250 e Ft
    523 e Ft 52%
    Ennek az ára
    Tatabánya átlagár
    2 M Ft m Ft
    173.5 m Ft 99%

    Az ingatlan elhelyezkedése

    Cím: Tatabánya, 10 felett

    Eladó ipari ingatlanok a környékről

    Baj
    Eladó ipari ingatlan

    Baj

    69 M Ft
    26 szoba
    662 m²
    Tatabánya
    Eladó ipari ingatlan

    Tatabánya

    52 M Ft
    680 m²
    206 m²
    Tatabánya, Újtelep, Muskátli utca
    Eladó ipari ingatlan

    Tatabánya

    150 M Ft
    315 m²
    Dorog, Hantken Miksa utca
    Eladó ipari ingatlan

    Dorog

    380 M Ft
    1975 m²
    Tatabánya
    Eladó ipari ingatlan

    Tatabánya

    244 M Ft
    1640 m²
    280 m²
    Tatabánya, Kertváros, Babér utca
    Eladó ipari ingatlan

    Tatabánya

    415 M Ft
    615 m²
    Tatabánya
    Eladó ipari ingatlan

    Tatabánya

    400 M Ft
    2997 m²
    511 m²
    Komárom
    Eladó ipari ingatlan

    Komárom

    1187.109 M Ft
    6500 m²
    4066 m²
    Tatabánya
    Eladó ipari ingatlan

    Tatabánya

    227.5 M Ft
    3.51 ha
    0 m²
    Tatabánya, Újtelep, Muskátli utca
    Eladó ipari ingatlan

    Tatabánya

    150 M Ft
    315 m²
    Oroszlány
    Eladó ipari ingatlan

    Oroszlány

    275 M Ft
    24 szoba
    1000 m²
    Bakonybánk, Móricz Zsigmond utca
    Eladó ipari ingatlan

    Bakonybánk

    23 M Ft
    260 m²
    Tatabánya
    Eladó ipari ingatlan

    Tatabánya

    155 M Ft
    2 szoba
    35 m²
    Tatabánya, Újváros lakótelep
    Eladó ipari ingatlan

    Tatabánya

    190.5 M Ft
    2.07 ha
    4769 m²
    Tatabánya
    Eladó ipari ingatlan