Astora Art House

Eladó ipari ingatlan
Szombathely, Belváros, Fő tér

+ 6 kép 1/9
12 000 000 Ft12 M Ft 42 403 Ft/m2
283 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3694814116
Gicziné Lábas Marianna
Duna House - Szombathely, Kőszegi utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Eladó Szombathely belvárosában egy 283 nm-es pince.
Az ingatlan számos lehetőséget rejt, alkalmas lehet raktározásra, egyéb hasznosítási célok kialakítására.Villany van az ingatlanban, egyéb közművek kialakítása a társasház engedélyével megoldható.
A pince helyiség jogilag rendezett, tehermentes, így akár azonnal birtokba vehető.
Parkolás az épület környezetében megoldható.További információért keressen bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Ipari ingatlanok ára Szombathelyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szombathely m² ár
42 e Ft
235 e Ft 82%
Ennek az ára
Szombathely átlagár
12 M Ft m Ft
45.3 m Ft 74%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szombathely, Belváros, Fő tér

Eladó ipari ingatlanok a környékről

Szombathely
Eladó ipari ingatlan

Szombathely

1.7 M Ft
51 m²
Szombathely
Eladó ipari ingatlan

Szombathely

249 M Ft
3797 m²
1027 m²
Szombathely
Eladó ipari ingatlan

Szombathely

2.2 M Ft
63 m²
Szombathely
Eladó ipari ingatlan

Szombathely

1750 M Ft
1.44 ha
5354 m²
Szombathely
Eladó ipari ingatlan

Szombathely

87 M Ft
198 m²
Uraiújfalu
Eladó ipari ingatlan

Uraiújfalu

59.9 M Ft
440 m²
Szentgotthárd
Eladó ipari ingatlan

Szentgotthárd

110 M Ft
128 m²
Szombathely
Eladó ipari ingatlan

Szombathely

39.9 M Ft
473 m²
85 m²
Vasszilvágy
Eladó ipari ingatlan

Vasszilvágy

550 M Ft
4695 m²
800 m²
Szombathely
Eladó ipari ingatlan

Szombathely

87 M Ft
198 m²
Szombathely
Eladó ipari ingatlan

Szombathely

87 M Ft
198 m²
Szombathely
Eladó ipari ingatlan

Szombathely

9.4 M Ft
47 m²
Jánosháza
Eladó ipari ingatlan

Jánosháza

49.9 M Ft
1212 m²
780 m²
Szombathely
Eladó ipari ingatlan

Szombathely

4.3 M Ft
133 m²
Kőszeg
Eladó ipari ingatlan

Kőszeg

810 M Ft
5.8 ha
Ják
Eladó ipari ingatlan

Ják

44.9 M Ft
6 szoba
400 m²
Bozzai
Eladó ipari ingatlan

Bozzai

11.99 M Ft
1230 m²
0 m²
Szombathely
Eladó ipari ingatlan

Szombathely

87 M Ft
198 m²
Pornóapáti
Eladó ipari ingatlan

Pornóapáti

549 M Ft
1321 m²
Szentgotthárd
Eladó ipari ingatlan

Szentgotthárd

50 M Ft
5000 m²
5000 m²
Szombathely
Eladó ipari ingatlan

Szombathely

13.6 M Ft
68 m²
Szombathely, Éhen Gyula kertváros, Szövő utca