Aerogate Homes

Eladó ipari ingatlan
Szombathely, Éhen Gyula kertváros, Szövő utca

+ 14 kép 1/17
129 500 000 Ft129.5 M Ft 246 198 Ft/m2
526 m²
építés éve:19

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3694814113
Nárai Mónika
Duna House - Szombathely, Kiskar utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Eladó Szombathelyi ipari övezetben egy raktár épület. Alapterülete: 526 m2 Telekterülete: 100 m2.  Közművek: Víz, Villany, Csatorna Vízellátás: Vezetékes víz Meleg víz-ellátás:villanybojler, áramellátás: 230 V / 380 V . Csarnok része 410 nm alapterületű, 2 helyiségből álló, 6 méter belmagasságú ipari ingatlan, mely tökéletesen alkalmas raktározásra, műhelynek és egyéb ipari tevékenységnek..Az épület 2 részből áll,egy 230 és egy 180 nm-es helyiségből áll a hozzá tartozó szociális helységek biztosítják a dolgozók igényeinek kiszolgálását.
Az emeleti részen lett kialakítva egy 100 nm-es klímás, felújított  iroda rész, a tevékenységhez szükséges  adminisztratív tevékenységnek, ami egyaránt tárgyalóként is funkcionál.
Az ingatlan 100 nm -es parkolóval rendelkezik.
Ha szeretné megtekinteni, hívjon bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Ipari ingatlanok ára Szombathelyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szombathely m² ár
246 e Ft
235 e Ft -5%
Ennek az ára
Szombathely átlagár
129.5 M Ft m Ft
45.3 m Ft -186%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szombathely, Éhen Gyula kertváros, Szövő utca

Eladó ipari ingatlanok a környékről

Ják
Eladó ipari ingatlan

Ják

44.9 M Ft
6 szoba
400 m²
Szombathely
Eladó ipari ingatlan

Szombathely

36.9 M Ft
185 m²
Szentgotthárd
Eladó ipari ingatlan

Szentgotthárd

110 M Ft
5371 m²
128 m²
Szombathely
Eladó ipari ingatlan

Szombathely

31 M Ft
2227 m²
0 m²
Szombathely
Eladó ipari ingatlan

Szombathely

6.8 M Ft
191 m²
Bozzai
Eladó ipari ingatlan

Bozzai

11.99 M Ft
1230 m²
0 m²
Kőszeg
Eladó ipari ingatlan

Kőszeg

810 M Ft
5.8 ha
Szombathely
Eladó ipari ingatlan

Szombathely

1.9 M Ft
57 m²
Szombathely
Eladó ipari ingatlan

Szombathely

249 M Ft
3797 m²
1027 m²
Szombathely
Eladó ipari ingatlan

Szombathely

9.4 M Ft
47 m²
Szentgotthárd
Eladó ipari ingatlan

Szentgotthárd

110 M Ft
128 m²
Uraiújfalu
Eladó ipari ingatlan

Uraiújfalu

59.9 M Ft
440 m²
Uraiújfalu
Eladó ipari ingatlan

Uraiújfalu

59.9 M Ft
440 m²
Szombathely
Eladó ipari ingatlan

Szombathely

29 M Ft
60 m²
Szombathely
Eladó ipari ingatlan

Szombathely

87 M Ft
198 m²
Vasszilvágy
Eladó ipari ingatlan

Vasszilvágy

550 M Ft
4695 m²
800 m²
Szombathely
Eladó ipari ingatlan

Szombathely

2.2 M Ft
57 m²
Szombathely
Eladó ipari ingatlan

Szombathely

4.3 M Ft
133 m²
Szombathely
Eladó ipari ingatlan

Szombathely

1.7 M Ft
51 m²
Pornóapáti
Eladó ipari ingatlan

Pornóapáti

549 M Ft
1321 m²
Szombathely
Eladó ipari ingatlan

Szombathely

1750 M Ft
1.44 ha
5354 m²
Szombathely
Eladó ipari ingatlan

Szombathely