Aerogate Homes

Eladó ipari ingatlan
Nyíregyháza

+ 8 kép 1/11
13 900 000 Ft13.9 M Ft 347 500 Ft/m2
40 m²

Részletes adatok

Telekméret: 2650 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 945
Gyug Nikoletta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Befektetésnek is kiváló lehetőség! Nyíregyháza - Sóstóhegyen a Nyírség utca közelében gazdasági épület nagy telekkel eladó!

Amit érdemes tudni az ingatlanról:
- az ingatlan lakórészének alapterülete kb. 40 m2,
- a pincerész szilárd falazatú, alapterülete kb. 40 m2,
- a telek osztatlan közös tulajdonban van, 3 tulajdoni hányad eladó,
- kb. 2650 m2 a teleknagyság,
- áram a telek előtt,
- az ivóvízet korábban fúrott kút biztosította,
- gázvezeték, gázcsonk nincs a telken, illetve telek előtt sem,
- jelenleg föld útról megközelíthető,
- tehermentes az ingatlan.

Tulajdoni lap szerinti besorolása gyümölcsös és gazdasági épület, szőlő.

Közel van a városhoz, mégis csendes, nyugodt helyen található.
A közelben található a Verba - tanya, Sóstói - tó, mindezek által befektetésnek is kiváló lehetőség.

A telek elhelyezkedésének köszönhetően nyaraló, hétvégi ház kialakítására alkalmas, vagy akár mezőgazdasági tevékenység végzésére is. A telken található egy faház, melynek pincerésze szilárd falazatú. Ez az ingatlan korábban nyaralóként funkcionált.

Bővebb információ telefonon kérhető, vagy személyesen megtekintéskor.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Ipari ingatlanok ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
348 e Ft
458 e Ft 24%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
13.9 M Ft m Ft
143.4 m Ft 90%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza

Eladó ipari ingatlanok a környékről

Nyíregyháza, Sóstógyógyfürdő, Kemecsei
Eladó ipari ingatlan

Nyíregyháza

45 M Ft
2 szoba
41 m²
Nyíregyháza
Eladó ipari ingatlan

Nyíregyháza

199.9 M Ft
492 m²
368 m²
Nyíregyháza
Eladó ipari ingatlan

Nyíregyháza

69.9 M Ft
1023 m²
200 m²
Tiszavasvári
Eladó ipari ingatlan

Tiszavasvári

522 M Ft
3.48 ha
Nyíregyháza
Eladó ipari ingatlan

Nyíregyháza

379.99 M Ft
5900 m²
570 m²
Baktalórántháza
Eladó ipari ingatlan

Baktalórántháza

603.789 M Ft
5330 m²
Nyíregyháza
Eladó ipari ingatlan

Nyíregyháza

52 M Ft
554 m²
66 m²
Baktalórántháza, Flórai út
Eladó ipari ingatlan

Baktalórántháza

285 M Ft
7583 m²
Nyíregyháza
Eladó ipari ingatlan

Nyíregyháza

540 M Ft
1829 m²
Nyíregyháza
Eladó ipari ingatlan

Nyíregyháza

98.5 M Ft
370 m²
Nyíregyháza
Eladó ipari ingatlan

Nyíregyháza

540 M Ft
1829 m²
Nyíregyháza
Eladó ipari ingatlan

Nyíregyháza

62.9 M Ft
4 + 1 szoba
137 m²
Nyíregyháza
Eladó ipari ingatlan

Nyíregyháza

330 M Ft
860 m²
Gyüre
Eladó ipari ingatlan

Gyüre

80 M Ft
2665 m²
Nyíregyháza
Eladó ipari ingatlan

Nyíregyháza

50 M Ft
2.7 ha
0 m²
Nyíregyháza
Eladó ipari ingatlan

Nyíregyháza

249 M Ft
2082 m²
Apagy
Eladó ipari ingatlan

Apagy

95 M Ft
13 szoba
415 m²
Tiszavasvári
Eladó ipari ingatlan

Tiszavasvári

19.9 M Ft
141 m²
Nyíregyháza
Eladó ipari ingatlan

Nyíregyháza

62.9 M Ft
4 + 1 szoba
137 m²
Nyíregyháza
Eladó ipari ingatlan

Nyíregyháza

98.5 M Ft
370 m²
Csenger
Eladó ipari ingatlan