Oasis Residence

Eladó ipari ingatlan
Nyíregyháza

11 990 000 Ft11.99 M Ft 315 526 Ft/m2
38 m²
építés éve:2022

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3642814759
Vareha Tamás
Duna House - Nyíregyháza, Szegfű utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Nyíregyháza Borbányán, a Posta közelében, 38 nm-es új építésű 2 állásos garázs, 200 nm-es területen, saját villanyórával kedvező áron eladó! Az épület Porotherm 38-as téglából épült, 5 méteres elektromos garázsajtó, saját villanyóra, Bramac cserép, csatorna. Befektetés részére kiváló lehetőség. Hívjon bizalommal, vevőink számára minden szolgáltatásunk ingyenes!

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Ipari ingatlanok ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
316 e Ft
458 e Ft 31%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
11.99 M Ft m Ft
143.4 m Ft 92%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza

Eladó ipari ingatlanok a környékről

Nyíregyháza
Eladó ipari ingatlan

Nyíregyháza

379.99 M Ft
5900 m²
570 m²
Nyíregyháza, Sóstógyógyfürdő, Kemecsei
Eladó ipari ingatlan

Nyíregyháza

45 M Ft
2 szoba
41 m²
Nyíregyháza
Eladó ipari ingatlan

Nyíregyháza

379.99 M Ft
5900 m²
570 m²
Nyíregyháza, Sóstógyógyfürdő, Kemecsei
Eladó ipari ingatlan

Nyíregyháza

45 M Ft
2 szoba
41 m²
Nyíregyháza, Malomkert, Nagyvárad utca
Eladó ipari ingatlan

Nyíregyháza

125 M Ft
347 m²
Nyíregyháza
Eladó ipari ingatlan

Nyíregyháza

249 M Ft
2082 m²
Nyíregyháza
Eladó ipari ingatlan

Nyíregyháza

69.9 M Ft
1023 m²
200 m²
Gávavencsellő
Eladó ipari ingatlan

Gávavencsellő

94.9 M Ft
5 szoba
2000 m²
Nyíregyháza
Eladó ipari ingatlan

Nyíregyháza

65 M Ft
920 m²
300 m²
Nagykálló
Eladó ipari ingatlan

Nagykálló

36.5 M Ft
50 m²
Tiszalök
Eladó ipari ingatlan

Tiszalök

39.9 M Ft
445 m²
Baktalórántháza
Eladó ipari ingatlan

Baktalórántháza

690 M Ft
1 szoba
4300 m²
Nyíregyháza
Eladó ipari ingatlan

Nyíregyháza

28 M Ft
164 m²
108 m²
Tuzsér
Eladó ipari ingatlan

Tuzsér

1.1 M Ft
1989 m²
Nyíregyháza
Eladó ipari ingatlan

Nyíregyháza

330 M Ft
860 m²
Vásárosnamény
Eladó ipari ingatlan

Vásárosnamény

399 M Ft
4.29 ha
1282 m²
Gyüre
Eladó ipari ingatlan

Gyüre

80 M Ft
2665 m²
Nyíregyháza
Eladó ipari ingatlan

Nyíregyháza

110 M Ft
142 m²
Nyírtura
Eladó ipari ingatlan

Nyírtura

170 M Ft
8000 m²
Baktalórántháza, Flórai út
Eladó ipari ingatlan

Baktalórántháza