Avico Greentop

Eladó ipari ingatlan
Nagykőrös

+ 17 kép 1/20
420 000 000 Ft420 M Ft 182 609 Ft/m2
2300 m²

Részletes adatok

Telekméret: 21053 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 616
Zombori Mátyás
STOP Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Nagykőrösi iparterületen eladó egy 2,1 ha (3 hrsz.) belterületi, teljesen körbekerített jelenleg is működö vállalkozásnak otthont adó ingatlan. A 2,1 hektárnyi területből kb. 6000 nm le van betonozva, s összesen kb. 2300 nm rész be van építve a következő építményekkel:
- Iroda kb. 170 nm (irodák, tárgyaló, konyha-étkező, mosdók)
- Portaépület .20 nm
- Műhelycsarnok, szociális helyiségek 530 nm
- Raktárak 100 nm
- Diagnosztikai műhely, ügyfélváró ( jelenleg műszaki vizsgaállomásként működik)
- Szigetelt nagy műhelycsarnok 1350 nm (2 db, 5 tonnás és 1 db 3,2 tonnás ABUS függődarurendszerrel, szociális helyiségek)
- Víztározó 20 nm
A területen helyrajzi számonként 2-2 gázcsonk található, ezenkívül saját kút, szennyvíz elvezető, ill. nagyértékű szennvízvíztísztitó, mely vízjogi engedéllyel bíró ivóvíz tisztaságú vizet bocsát ki.
Várom megtisztelő érdeklődését erre a jó adottságokkal bíró, értékes ingatlanra! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 262408

Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Ipari ingatlanok ára Nagykőrösön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nagykőrös m² ár
183 e Ft
1097 e Ft 83%
Ennek az ára
Nagykőrös átlagár
420 M Ft m Ft
269.8 m Ft -56%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nagykőrös

Eladó ingatlanok a környékről

Szada
Eladó családi ház

Szada

139.9 M Ft
4 + 1 szoba
167 m²
Inárcs
Eladó ipari ingatlan

Inárcs

380 M Ft
1300 m²
Nagykőrös
Eladó ipari ingatlan

Nagykőrös

60 M Ft
577 m²
0 m²
Nagykőrös
Eladó ipari ingatlan

Nagykőrös

196 M Ft
2600 m²
841 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

59.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Felsőpakony
Eladó ipari ingatlan

Felsőpakony

770 M Ft
5090 m²
2700 m²
Biatorbágy, Csókaszőlő köz 68
Eladó telek

Biatorbágy

10.9 M Ft
818 m²
0 m²
Vecsés
Eladó ipari ingatlan

Vecsés

527 M Ft
1.32 ha
Budaörs, Gyár utca
Eladó ipari ingatlan

Budaörs

410 M Ft
1200 m²
965 m²
Kocsér
Eladó ipari ingatlan

Kocsér

410 M Ft
1500 m²
Felsőpakony
Eladó ipari ingatlan

Felsőpakony

695 M Ft
5090 m²
2700 m²
Nagykőrös
Eladó ipari ingatlan

Nagykőrös

579 M Ft
1.62 ha
7032 m²
Abony
Eladó családi ház

Abony

24.9 M Ft
2 szoba
144 m²
Cegléd
Eladó ipari ingatlan

Cegléd

31 M Ft
2263 m²
Gyál
Eladó ipari ingatlan

Gyál

224 M Ft
2900 m²
800 m²
Vác
Eladó ipari ingatlan

Vác

380 M Ft
6.01 ha
6.01 ha
Nagykőrös, Pótharaszti út
Eladó ipari ingatlan

Nagykőrös

1580 M Ft
45.8 ha
Vác
Eladó ipari ingatlan

Vác

380 M Ft
3.13 ha
3.13 ha
Vecsés
Eladó ipari ingatlan

Vecsés

148 M Ft
3300 m²
Szada
Eladó ikerház

Szada

89.9 M Ft
4 szoba
102 m²
Nagykőrös
Eladó ipari ingatlan

Nagykőrös

579 M Ft
1.62 ha
7032 m²
Nagykőrös
Eladó ipari ingatlan

Nagykőrös

140 M Ft
807 m²
Újhartyán
Eladó ipari ingatlan

Újhartyán