City Pearl

Eladó ipari ingatlan
Nagykőrös

+ 17 kép 1/20
579 000 000 Ft579 M Ft 82 338 Ft/m2
7032 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Telekméret: 16159 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Mészáros Béla
Otthon Centrum Cegléd

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Nagykőrös belterületén, a vasútállomás közelében 1,6 hektár területen fekvő, többféle felépítménnyel ellátott ipari ingatlan eladó! Az üzem jelenleg részben működik.

Nagykőrös Pest megye déli csücskében fekszik, Kecskeméttől, a Mercedes gyár otthonától 15 km-re. Az M5 és M4 autópályán is 15 km-re megközelíthető.

Az ingatlan megnevezése kivett ipartelep, besorolása Gksz-1, a terület 40 %-ban beépíthető. Minden közművel rendelkezik, saját ipari gáz és áram fogadó állomása van. Három utcáról van bejárata, az egész telep aszfaltozott közlekedő utakkal ellátott.
1. épület: Főépület, 1982-ben épült tégla lapostetős épület, földszint+2 emelet, szintenként 756 nm, irodák- összeszerelő műhelyek- szociális helyiségek, gáz központi fűtés, teherlift, riasztó, kamerarendszer
2. épület: Műhely- raktár, 840 nm, vas vázszerkezet, betonpanel oldalborítás, gázkonvektoros fűtés, riasztó, kamerarendszer
3. épület: Raktár, 600 nm, tégla épület, riasztó, kamerarendszer
4. épület: Műhely, 200 nm, tégla épület, gázkonvektoros fűtés, riasztó, kamerarendszer
5. épület: Iroda- összeszerelő műhely, földszint+1 emelet, szintenként 700 nm, tégla épület, gázkonvektoros fűtés, riasztó, kamerarendszer
6. épület: Raktár, 200 nm, acél váz+ lemez oldal
7. épület: Műhely, 500 nm, tégla épület, gázkonvektoros fűtés
8. épület: Műhely, 500 nm, tégla épület, gázkonvektoros fűtés, riasztó, kamerarendszer
9. épület: Műhely, 200 nm, tégla épület, gázkonvektoros fűtés, riasztó, kamerarendszer
10. épület: Üzlet, 300 nm, tégla épület, gázkonvektoros fűtés
A raktározásra használt épületek egy része erős felújításra szorul, a többi épület korának megfelelő állapotban van.

A terület többféle hasznosítási lehetőséget rejt magában, esetlegesen több részre felosztható. Mivel lakótelep szomszédságában fekszik, a főépület lakás célú hasznosítása is felmerülhet, előzetes tervek alapján akár 25 lakás is kialakítható benne. Egyes épületek bontása után az egész terület átminősíthető, akár többszintes épületekből álló lakópark is építhető. A terület rozsdaövezetnek minősülhet, ezért a bevezetés előtt álló törvény alapján akár 5% Áfa-val értékesíthető lakások is építhetők lesznek.
Továbbra is alkalmas lehet ipari - szolgáltatási célra. A Mercedes gyár közelsége alkalmassá teszi beszállító cégek telephelyének vagy logisztikai bázisnak.

Az ingatlan ára nettó ár. Céges vásárlás esetén a fordított áfa szabálya miatt az áfát nem kell megfizetni.

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

Ipari ingatlanok ára Nagykőrösön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nagykőrös m² ár
82 e Ft
1097 e Ft 92%
Ennek az ára
Nagykőrös átlagár
579 M Ft m Ft
269.8 m Ft -115%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nagykőrös

Eladó ingatlanok a környékről

Nagykőrös
Eladó ipari ingatlan

Nagykőrös

60 M Ft
577 m²
0 m²
Szigethalom, Arany János utca
Eladó ipari ingatlan

Szigethalom

75.9 M Ft
80 m²
Nagykőrös, Nagykőrös
Eladó ipari ingatlan

Nagykőrös

52 M Ft
3.29 ha
Nagykáta
Eladó ipari ingatlan

Nagykáta

50 M Ft
2500 m²
500 m²
Vecsés
Eladó ipari ingatlan

Vecsés

527 M Ft
1.32 ha
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

20 M Ft
3 szoba
66 m²
Vác
Eladó ipari ingatlan

Vác

779 M Ft
11.38 ha
11.38 ha
Törökbálint
Eladó családi ház

Törökbálint

180 M Ft
6 szoba
240 m²
Cegléd
Eladó ipari ingatlan

Cegléd

99 M Ft
300 m²
Cegléd
Eladó ipari ingatlan

Cegléd

143 M Ft
600 m²
Monor, Csévharaszt
Eladó ipari ingatlan

Monor

780 M Ft
16 ha
Nagykőrös
Eladó ipari ingatlan

Nagykőrös

420 M Ft
2.11 ha
2300 m²
Abony
Eladó családi ház

Abony

24.9 M Ft
2 szoba
144 m²
Felsőpakony
Eladó ipari ingatlan

Felsőpakony

695 M Ft
5090 m²
2700 m²
Nagykőrös
Eladó ipari ingatlan

Nagykőrös

650 M Ft
1.62 ha
7032 m²
Cegléd
Eladó ipari ingatlan

Cegléd

31 M Ft
2263 m²
Nagykőrös
Eladó ipari ingatlan

Nagykőrös

99.5 M Ft
444 m²
Nagykőrös
Eladó ipari ingatlan

Nagykőrös

36 M Ft
96 m²
Vác
Eladó ipari ingatlan

Vác

380 M Ft
6.01 ha
6.01 ha
Biatorbágy, Csókaszőlő köz 68
Eladó telek

Biatorbágy

10.9 M Ft
818 m²
0 m²
Nagykőrös
Eladó ipari ingatlan

Nagykőrös

579 M Ft
1.62 ha
7032 m²
Budaörs, Gyár utca
Eladó ipari ingatlan

Budaörs

410 M Ft
1200 m²
965 m²
Szada
Eladó családi ház