BAM Living

Eladó ipari ingatlan
Gyula

+ 1 kép 1/4
290 000 000 Ft290 M Ft 190 915 Ft/m2
1519 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Sinkovicz Tamás
Duna House Béke tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Befektetők figyelmébe!

MUNKÁSSZÁLLÓ Gyulán.

ÚJÉPÍTÉS

Gyulán eladó egy 3 szintes, 36 szobás, 144 férőhelyes munkásszálló
Saját parkolóval.
Az épületben 4 konyha, betegszoba, személyzeti pihenő, mosó- és vasalószoba, raktár és tároló helyiségek találhatók.
Az épület projekttel együtt eladó.
További információkért hívjon bizalommal!
pl. Érd.: Sinkovicz Tamás +36 30 891 8689

Referencia szám: IP083609

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Ipari ingatlanok ára Gyulán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyula m² ár
191 e Ft
101 e Ft -89%
Ennek az ára
Gyula átlagár
290 M Ft m Ft
54.6 m Ft -431%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gyula

Eladó ingatlanok a környékről

Békéscsaba
Eladó ipari ingatlan

Békéscsaba

450 M Ft
1.35 ha
3000 m²
Gyula
Eladó ipari ingatlan

Gyula

56 M Ft
7073 m²
0 m²
Gyula
Eladó ipari ingatlan

Gyula

7.62 M Ft
30 m²
Körösladány
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Körösladány

6 M Ft
1.56 ha
Körösladány
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Körösladány

6 M Ft
1.56 ha
Gyula, Siórét
Eladó ipari ingatlan

Gyula

18 M Ft
1601 m²
397 m²
Mezőhegyes, Major
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Mezőhegyes

200 M Ft
2.72 ha
2500 m²
Gyula, Kétegyházi út
Eladó ipari ingatlan

Gyula

290 M Ft
1519 m²
Gyula, Diófa utca
Eladó családi ház

Gyula

59.9 M Ft
2 szoba
90 m²
Békéscsaba
Eladó ipari ingatlan

Békéscsaba

300 M Ft
2.47 ha
610 m²
Gyula
Eladó ipari ingatlan

Gyula

85 M Ft
1 szoba
816 m²
Békéscsaba
Eladó ipari ingatlan

Békéscsaba

80 M Ft
2000 m²
500 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

38.5 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
Gyula, Botond utca
Eladó ipari ingatlan

Gyula

23.9 M Ft
1561 m²
1561 m²
Gyula, Hicu út
Eladó ipari ingatlan

Gyula

370 M Ft
2800 m²
1300 m²
Gyula, Hicu út
Eladó ipari ingatlan

Gyula

370 M Ft
2800 m²
1300 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

47.99 M Ft
5 szoba
95 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

44.7 M Ft
2 + 1 szoba
69 m²
Gyula, Csabai út
Eladó ipari ingatlan

Gyula

29.8 M Ft
5662 m²
1 m²
Gyula
Eladó ipari ingatlan

Gyula

272.5 M Ft
3552 m²
3552 m²
Orosháza
Eladó ipari ingatlan

Orosháza

30 M Ft
4.39 ha
50 m²
Gyula, Jókai u
Eladó ipari ingatlan