City Pearl

Eladó ipari ingatlan
Gyula, 10 felett

+ 2 kép 1/5
7 620 000 Ft7.62 M Ft 254 000 Ft/m2
30 m²
10 felett
építés éve:2007

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

Hitelösszeg 10 millió Ft
Futamidő 20 év
Induló törlesztőrészlet 67 508 Ft
Törlesztőrészlet a 13. hónaptól 86 071 Ft
THM 8,6 %

A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.

    Részletes kalkuláció
    +36 20 392
    Dr. Folczné Szentléleki Enikő
    Városi Ingatlaniroda - VING

    Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

    Gyula belvárosában eladásra kínálok 4 db, összesen 30 nm alapterületű raktárát. A raktárak központi helyen találhatóak, a közművek közül az áram és a víz került bevezetésre, bojlerről a melegvíz is megoldott. Az ingatlanban 4 db 4,5 és 5,5 nm közötti alapterületű tároló került leválasztásra drótkerítéssel, külön bejárattal. A raktár 2007-ben épült tégla falazattal. Központi elhelyezkedése miatt könnyen kiadható, jelenleg 2 db raktár érvényes bérleti szerződéssel rendelkezik, mely igény szerint tovább vihető. Nagyon jó választás befektetőknek, illetve belvárosi lakástulajdonosoknak egyaránt. Az ingatlan céges tulajdonban van, hirdetési ára 6.000.000 FT+ÁFA. Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését vagy további kérdése van keressen bizalommal.

    Hirdetés feltöltve: 2024. 08. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

    Ipari ingatlanok ára Gyulán

    Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

    Ennek a m² ára
    Gyula m² ár
    254 e Ft
    101 e Ft -152%
    Ennek az ára
    Gyula átlagár
    7.62 M Ft m Ft
    54.6 m Ft 86%

    Az ingatlan elhelyezkedése

    Cím: Gyula, 10 felett

    Eladó ingatlanok a környékről

    Gyula, Siórét
    Eladó ipari ingatlan

    Gyula

    18 M Ft
    1601 m²
    397 m²
    Szarvas
    Eladó ipari ingatlan

    Szarvas

    280 M Ft
    300 m²
    414 m²
    Mezőberény
    Eladó téglalakás

    Mezőberény

    24.5 M Ft
    3 szoba
    118 m²
    Orosháza
    Eladó ipari ingatlan

    Orosháza

    30 M Ft
    4.39 ha
    50 m²
    Gyula, Csabai út
    Eladó ipari ingatlan

    Gyula

    29.8 M Ft
    5662 m²
    1 m²
    Gyula, Hicu út
    Eladó ipari ingatlan

    Gyula

    370 M Ft
    2800 m²
    1300 m²
    Békéscsaba
    Eladó ipari ingatlan

    Békéscsaba

    300 M Ft
    2.47 ha
    610 m²
    Mezőberény
    Eladó ipari ingatlan

    Mezőberény

    5000 M Ft
    12.06 ha
    1.03 ha
    Békéscsaba
    Eladó ipari ingatlan

    Békéscsaba

    590 M Ft
    7804 m²
    2046 m²
    Gyula
    Eladó családi ház

    Gyula

    105 M Ft
    7 szoba
    176 m²
    Gyula, Csabai út
    Eladó ipari ingatlan

    Gyula

    29.8 M Ft
    5662 m²
    1 m²
    Gyula
    Eladó ipari ingatlan

    Gyula

    272.5 M Ft
    3552 m²
    3552 m²
    Gyula
    Eladó ipari ingatlan

    Gyula

    85 M Ft
    1 szoba
    816 m²
    Gyula
    Eladó panellakás

    Gyula

    33.5 M Ft
    2 szoba
    59 m²
    Békéscsaba
    Eladó ipari ingatlan

    Békéscsaba

    359 M Ft
    2.23 ha
    5625 m²
    Szeghalom
    Eladó ipari ingatlan

    Szeghalom