Astora Márvány8

Eladó ipari ingatlan
Budapest, XXII. kerület

+ 17 kép 1/20
94 500 000 Ft94.5 M Ft 859 091 Ft/m2
5 szoba
110 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 1066 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: H

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 679
Zsákai-Hímer Andrea
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

EGY IGAZÁN KOMPLEX INGATLAN!! BEFEKTETŐKNEK, ÖSSZEKÖLTÖZŐKNEK, BÉRBEADÓKNAK, GAZDÁLKODÓKNAK, KERESKEDŐKNEK.....LEHETŐSÉGEK TÁRHÁZA!

Budapest 22.kerülteben a Baross-Gábor telep részen 1066m2-es összközműves telken 110m2 lakóterületű KÉT LAKÁSRA osztott, FELÚJÍTANDÓ állapotú családi ház eladó. A két lakás külön bejárattal rendelkezik és jogilag különválaszthatók TÁRSASHÁZI ALAPAÍTÓ OKIRAT elkészítésével. Az ingatlanok használhatók, akár IRODÁNAK , egymástól függetlenül BÉRBEADHATÓK, vagy akár KÉT GENERÁCIÓ EGYÜTTÉLÉSÉRE is alkalmasak. Az övezetben üzleti, kereskedelmi, növénytermesztéssel kapcsolatos tevékenység folytatható. A TELEKRE elhelyezkedéséből adódóan, a jelenlegi épület lebontása utca akár IKERHÁZ IS ÉPÍTHETŐ.

Az első ház 80m2 lakóterületű 2 hálószoba, étkező, konyha, kamra, mosókonyha, fürdőszoba elosztású.
A hátsó ház 31m2 lakóterületű szoba, konyha, fürdőszoba elosztású, kapcsolódik hozzá egy 20m2 garázs, illetve tárolásra alkalmas melléképület.

A két ingatlan fűtése Valliant gázkazánról üzemel radiátoros leadókon keresztül. A házak tégla falazattal épültek, műanyag és fa nyílászárók kerültek beépítésre. Az ingatlanra ipari áram bevezetésre került. Az egyik lakásra NAPELEM is telepítésre került, jelenleg használaton kívül van.

A telken több gépkocsi számára van parkolási lehetőség, két fedett autóbeálló is kialakításra kertült az egyik magassága 3,2m ahova akár TEHERGÉPJÁRMŰVEL is van beállási lehetőség.

A telken található egy 420m2-es mészkő PINCE RENDSZER két bejárattal, akár gépkocsival be lehet hajtani. A belmagassága 2,5-5,2 m között változik. A pincébe víz bevezetésre került, illetve a fűtésrendszer került kiépítésre, ami jelenleg nem üzemel, de helyreállítható. A pince felett kapott helyet egy kazánház, vizesblokkal.

Az ingatlan hátsó részében a pince fölött egy betonozott kb 200m2 telekrész található ahol jelenleg fóliasátor vázak vannak. Mezőgazdasági tevékenység esetén hasznosítható, vagy akár egy délnyugati fekvésű kertrész is kialakítható ezen a területen.

Az ingatlan megközelíthetőség szempontjából kiváló helyen található, csendes aszfaltozott utcában, több budapesti járat buszmegállója 50m-en belül. M7-es autópálya pár perc alatt elérhető. Budapestre való bejutás gépkocsival 10 perc.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

Ipari ingatlanok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXII. kerület m² ár
Budapest m² ár
859 e Ft
662 e Ft -30%
703 e Ft -22%
Ennek az ára
XXII. kerület átlagár
Budapest átlagár
94.5 M Ft m Ft
269.7 m Ft 65%
260 m Ft 64%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XIX. kerület

139.9 M Ft
5 szoba
130 m²
VII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VII. kerület

69 M Ft
69 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

62.5 M Ft
2 szoba
56 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

164 M Ft
4 + 1 szoba
254 m²
XXII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XXII. kerület

699 M Ft
7780 m²
5700 m²
XXII. kerület, Budafok, Bányalég utca
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XXII. kerület

2374.218 M Ft
5869 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

63 M Ft
2 szoba
49 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
73 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

65.49 M Ft
3 szoba
68 m²
XXII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XXII. kerület

780 M Ft
20 szoba
2600 m²
XXII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XXII. kerület

199.999 M Ft
106 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

179 M Ft
6 szoba
162 m²
XXII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XXII. kerület

490 M Ft
2499 m²
540 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

70.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XXII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XXII. kerület

699 M Ft
7728 m²
9265 m²
XXII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XXII. kerület

780 M Ft