Aerogate Homes

Eladó ipari ingatlan
Budapest, X. kerület

+ 1 kép 1/4
430 000 000 Ft430 M Ft 537 500 Ft/m2
800 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Jin Yiting
Duna House - Gyömrői út (Sárkány Center)

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Eladó 2168 m²-es telek 800 m² beépített épülettel(Üzelet, raktár,műhely)  X. kerület

A X. kerületben, kiváló elhelyezkedéssel eladó egy 2168 m²-es ipari telek, amelyen összesen 800 m² alapterületű, két különálló épület található. Az ingatlan ideális telephelynek, raktározásra, autószerviznek, kereskedelmi vagy szolgáltató tevékenységre, illetve befektetésnek is.

Főbb adatok:

Telek mérete: 2168 m²

Összes beépített terület: 800 m²

2 különálló épület

Több, egymástól leválasztható egység

Víz- és villanyellátás biztosított

Jelenleg részben üzleti funkcióval hasznosított

A épület kb. 400 m² (vasbeton szerkezet, 1970-es évek)

A1 rész kb. 240 m²

Nagycsarnok + kisebb helyiség

20 m² iroda

WC, zuhanyzó, konyha

Raktárhelyiség

Elektromos garázskapu

Ipari (önterülő) padló

Víz, villany (fűtés nincs)

A2 rész kb. 160 m² raktár

Betonpadló porvédő bevonattal

Villanyellátás

Víz nincs

B épület kb. 400 m² (tégla, nyeregtetős)

B1 rész több mint 200 m²

Jelenleg autóalkatrész-üzletként működik

Bemutatótér polcrendszerrel

Iroda

Konyha

2 WC

2 kiszolgáló helyiség

B2 rész kb. 70 m²

Iroda

WC

3 raktárhelyiség

B3 rész kb. 80 m²

Iroda

6 kisebb raktár

WC és mosdó

Előnyök:

Több vállalkozás számára is alkalmas kialakítás
Kereskedelmi + raktár + műhely funkció egy helyen
Kiváló telephely lehetőség
Befektetésre is alkalmas

Az ingatlan rugalmasan hasznosítható, akár több egységre bontva is üzemeltethető.

További információért és megtekintésért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Ipari ingatlanok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
538 e Ft
365 e Ft -47%
703 e Ft 24%
Ennek az ára
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
430 M Ft m Ft
418.2 m Ft -3%
260 m Ft -65%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
X. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, X. kerület

21.4 M Ft
1 szoba
32 m²
X. kerület, Gyárdűlő, Fertő utca 14
Eladó ipari ingatlan

Budapest, X. kerület

89 M Ft
1 szoba
269 m²
X. kerület, Népliget, Népliget utca 2
Eladó ipari ingatlan

Budapest, X. kerület

1300 M Ft
2400 m²
X. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, X. kerület

1339.07 M Ft
4987 m²
7210 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
X. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, X. kerület

320 M Ft
2538 m²
0 m²
X. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, X. kerület

599 M Ft
1.79 ha
0 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
X. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, X. kerület

779 M Ft
1760 m²
1680 m²
X. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, X. kerület

79 M Ft
5 szoba
211 m²
X. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, X. kerület

779 M Ft
1760 m²
1680 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
X. kerület, Felsőrákos, Keresztúri út 140
Eladó ipari ingatlan