Astora Art House

Eladó ikerház
Vasad

69 900 000 Ft69.9 M Ft 785 393 Ft/m2
4 szoba
89 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 400 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 505
Szilágyi Szilvia
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Újépítésű földszintes, nappali + 3 hálószobás, 89 nm-es ikerház-fél Vasadon eladó!

ÉPÜLET ADATAI:
Jogilag 2 lakásos társasház egyik albetétje lesz.
Átadás: 2026 év vége
Telekméret (teljes): 1480 m2. Telekre épül: Ikerház.
Kertrész: elszeparált, kb. 1000 m2 telek része tartozik hozzá.
Energetikai besorolás: A+
Fűtés és használati melegvíz: Hőszivattyús
Hőleadás padlófűtéssel.
Klíma: Inverteres Split klímaberendezés
Kocsibeálló: felszíni az árban.

EGYEDI IGÉNYEK:
Hideg és meleg burkolatok választhatók.
Belső nyílászárók választhatók.
Szaniterek választhatók.
Műszaki egyeztetéssel további egyedi igények is megvalósíthatók.

REFERENCIÁK:
Megbízható, számos referenciával rendelkező vállalkozó építi. Jelenleg is folyamatban lévő munkái a közelben: Monorierdő és Csévharaszt településeken.

Válasszon kínálatunkból, és számíthat az OTP Ingatlanpont szakmai támogatására a teljes vételi folyamat során az adásvételi szerződéstől a hitelügyintézésen keresztül egészen a kulcsrakész átadásig. A beruházó számos referenciával rendelkezik, melyek a Gyömrő Liget lakóparkban ill. Monorierdőn kerültek átadásra. Ne feledje, az OTP Ingatlanpont kedvezményes pénzügyi konstrukciókkal áll ügyfelei rendelkezésére! VIP-szolgáltatást nyújtunk az OTP-hiteltermékek ügyintézésében. Jogi és pénzügyi segítséget nyújtanak szakértőink, hogy az adásvétel folyamata gördülékeny legyen. Tudjon meg többet, hívjon bizalommal akár hétvégén is!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás ikerházak ára Vasadon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Vasad m² ár
785 e Ft
795 e Ft 1%
Ennek az ára
Vasad átlagár
69.9 M Ft m Ft
79.8 m Ft 12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Vasad

Eladó ikerházak a környékről

Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²
Vasad
Eladó ikerház

Vasad

82.9 M Ft
4 szoba
108 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Vasad
Eladó ikerház

Vasad

74.9 M Ft
4 szoba
89 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Vasad
Eladó ikerház

Vasad

74.9 M Ft
4 szoba
89 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Vasad
Eladó ikerház

Vasad

82.9 M Ft
4 szoba
108 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²
Vasad
Eladó ikerház

Vasad

82.9 M Ft
4 szoba
108 m²
Vasad
Eladó ikerház

Vasad

82.9 M Ft
4 szoba
108 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Vasad
Eladó ikerház

Vasad

82.9 M Ft
4 szoba
108 m²
Vasad
Eladó ikerház

Vasad

74.9 M Ft
4 szoba
89 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba
202 m²
Vasad
Eladó ikerház

Vasad

82.9 M Ft
4 szoba
108 m²
Vasad
Eladó ikerház

Vasad

82.9 M Ft
4 szoba
108 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft
4 szoba
106 m²
Vasad
Eladó ikerház

Vasad

82.9 M Ft
4 szoba
108 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Seregélyes
Eladó családi ház

Seregélyes

71.4 M Ft
3 szoba
120 m²
Iváncsa
Eladó családi ház

Iváncsa

93.5 M Ft
5 szoba
283 m²
Patca
Eladó családi ház

Patca

21.9 M Ft
4 szoba
104 m²
Kenyeri
Eladó családi ház

Kenyeri

26.566 M Ft
3 szoba
167 m²
Hegyeshalom, Margaréta utca 12
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

32.89 M Ft
1 szoba
27 m²
Zsámbok