Aerogate Homes

Eladó ikerház
Vácrátót

+ 8 kép 1/11
115 500 000 Ft115.5 M Ft 1 560 811 Ft/m2
4 szoba
74 m²

Részletes adatok

Telekméret: 435 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 716
Juhász Judit
Openhouse Monor Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Az Openhouse Monor Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181834 hivatkozási számú vácrátóti ikerház.

Képzeljétek el a közös életeteket egy modern, energiatakarékos otthonban, nyugodt környezetben, mégis könnyen elérhető Budapest közelségében!

? Vácrátót – Szent István Lakópark
Új építésű, korszerű kialakítású lakások elérhetők fiatal párok számára, akik első közös otthonukat keresik.

AMIT IMÁDNI FOGTOK:
Hőszivattyús fűtés + padlófűtés az egész lakásban
3 rétegű, modern nyílászárók
Klíma előkészítés minden helyiségben
Világos, modern terek
Saját igény szerint választható burkolatok és beltéri ajtók
Alacsony fenntartási költségek
Csendes, családbarát környezet

? A lakások kialakítása tökéletes:
első közös otthonnak
home office-hoz
családalapítás előtt állóknak
nyugodt, zöld környezetre vágyóknak

? A kivitelezés során több burkolat és belső kialakítás személyre szabható, így valóban a saját stílusotokra formálhatjátok az otthonotokat.

? Saját garázs lehetőség
? Nyugodt lakópark
Modern műszaki tartalom
? Költözés új építésű otthonba kompromisszumok nélkül

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó vácrátóti ikerház, vagy bármely más ikerház és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #181834

Az Openhouse Monor Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A ikerház vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 20.

4 szobás ikerházak ára Vácrátóton

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Vácrátót m² ár
1561 e Ft
1141 e Ft -37%
Ennek az ára
Vácrátót átlagár
115.5 M Ft m Ft
99.7 m Ft -16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Vácrátót

Eladó ikerházak a környékről

Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.5 M Ft
2 + 2 szoba
96 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

86.5 M Ft
4 szoba
87 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
5 szoba
110 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

92 M Ft
4 szoba
85 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
4 szoba
108 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Pomáz
Eladó ikerház

Pomáz

129.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Kiskunlacháza
Eladó ikerház

Kiskunlacháza

44.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.5 M Ft
2 + 2 szoba
96 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

125.5 M Ft
2 + 2 szoba
97 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

95.9 M Ft
4 szoba
85 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

92.5 M Ft
2 + 2 szoba
96 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
111 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

119 M Ft
4 szoba
119 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

89.9 M Ft
4 szoba
88 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

85 M Ft
4 szoba
85 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

389 M Ft
11 szoba
430 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft