Astora Art House

Eladó ikerház
Székesfehérvár

+ 5 kép 1/8
162 600 000 Ft162.6 M Ft 1 145 070 Ft/m2
4 szoba
142 m²

Részletes adatok

Telekméret: 400 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 331
Beropex Consulting Ingatlaniroda
Beropex Consulting Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Székesfehérváron, Öreghegyen új építésű ikerház mindkét felét kínálom eladásra. Az ingatlanok frekventált helyen, mégis nyugodt utcában kerülnek megépítésre, egymás mellé, garantálva a két tulajdonos nyugalmát, saját kerhasználattal.

A közelben iskola, óvoda, bevásárló központ, étterem található az M7-es-re való feljutás pár percet vesz igénybe.

Az ingatlanok alapja már készen van, így a leendő tulajdonosoknak lehetőségük van a belső tereken változtatni valamint a belső burkolatokon, szanitereken. A házak külső megjelenése a mai modern minimál stílust tükrözi lapostetővel, elegáns, kifinomult színkombinációval.

Földszinten található egy tágas előszoba, melyből egy WC kézmosó nyílik (vendég WC), majd az amerikai konyha étkezős nappaliba érkezünk ebből nyílik egy hálószoba, gardrob, fürdőszobával, a lépcső alatt található egy mosókonyha is, kihasználva minden nm-ert

Emeleten található 2 hálószoba és egy tágas fürdőszoba.

Földszint nm: 82,51 nm, emelet 49,49 nm gépkocsitároló, 19,78 nm terasz 21,2 nm

A feltüntetett nm osp szerinti nm (emelet, földszint + terasz 1/2)

Műszaki tartalom: Főfalazata 30 cm-es Wienerberger X-therm rapyd dryfix téglából készül 10 cm-es szigeteléssel,

Fűtés-, hűtése-: egy levegő-víz hőszivattyú gondoskodik (padlófűtés, mennyezeti hűtés)

Szellőző rendszer, riasztó, kamerarendszer becsövezve, vízlágyító készülékhez kiállás elkészítése megtörténik.
Nyílászárók: hő és hangszigetelt kivitelben készülnek az ablakokon, teraszajtókon motoros redőnyök és szúnyoghálók tartoznak, a garázskapuk motorral, távvezérlővel működnek.

Kérésre bővebb műszaki tartalmat küldök:

A kivitelező több referencia munkával rendelkezik. Energetikai besorolása: A+

Díjmentes, személyre szabott hitelügyintéssel állunk ügyfeleink rendelkezésre.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás ikerházak ára Székesfehérvárott

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Székesfehérvár m² ár
1145 e Ft
883 e Ft -30%
Ennek az ára
Székesfehérvár átlagár
162.6 M Ft m Ft
106.1 m Ft -53%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Székesfehérvár

Eladó ikerházak a környékről

Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

91.25 M Ft
4 szoba
110 m²
Sárszentmihály
Eladó ikerház

Sárszentmihály

61.5 M Ft
3 szoba
73 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

42 M Ft
2 szoba
50 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

81.99 M Ft
4 szoba
99 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

42 M Ft
2 szoba
50 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

92.4 M Ft
4 szoba
98 m²
Etyek
Eladó ikerház

Etyek

149 M Ft
6 szoba
218 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

106.35 M Ft
4 szoba
160 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

84.5 M Ft
4 szoba
102 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

150 M Ft
4 szoba
138 m²
Tordas
Eladó ikerház

Tordas

87 M Ft
2 + 2 szoba
92 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

156.5 M Ft
4 szoba
150 m²
Etyek
Eladó ikerház

Etyek

145 M Ft
4 + 2 szoba
197 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

156.5 M Ft
4 szoba
150 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

95.45 M Ft
4 szoba
110 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

44.9 M Ft
1 + 1 szoba
53 m²
Ercsi
Eladó ikerház

Ercsi

60 M Ft
4 szoba
85 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

105 M Ft
4 szoba
176 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

165 M Ft
6 + 1 szoba
250 m²
Ercsi
Eladó ikerház

Ercsi

51.99 M Ft
3 szoba
77 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

119.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Adony
Eladó ikerház