Avico Greentop

Eladó ikerház
Székesfehérvár

+ 3 kép 1/6
75 900 000 Ft75.9 M Ft 882 558 Ft/m2
3 szoba
86 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 267 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Szélessáv
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 907
Molnár Csaba
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179142 hivatkozási számú székesfehérvári ikerház.

Székesfehérvár, Harmatösvölgyben eladó új építésű ikerházak.

Több telken, különböző fekvéssel épülnek meg a 2, 3 illetve 4 szoba+nappalis ikerházak, melyekhez saját pergolás gépkocsibeállók tartoznak.

A külön bejárattal, egymástól függetlenül épülő ikerházak,saját kertkapcsolattal rendelkeznek, melyek a telek méretétől függően eltérő nagyságúak.

Az székesfehérvári eladó új építésű ikerház főbb jellemzői:

- 83,6 nm-es ikerház + 10,93 nm terasz + 22,05 gépkocsibeálló

- 2 szoba + nappali elosztású, ezen felül 1 fürdő, háztartási helyiség, wc lett kialakítva

- 266,64 nm-es saját telek, külön bejárattal

- műanyag nyílászárók, választható burkolatok

- déli-keleti tájolás

Az ingatlanok csak a gépkocsibeállónál érnek össze, tehát nincs közös használatú fal a szomszéddal!

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó székesfehérvári ikerház, vagy bármely más ikerház és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #179142

Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A ikerház vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás ikerházak ára Székesfehérvárott

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Székesfehérvár m² ár
883 e Ft
482 e Ft -83%
Ennek az ára
Székesfehérvár átlagár
75.9 M Ft m Ft
46.1 m Ft -65%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Székesfehérvár

Eladó ikerházak a környékről

Ercsi
Eladó ikerház

Ercsi

65 M Ft
4 szoba
105 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

105 M Ft
4 szoba
176 m²
Tordas
Eladó ikerház

Tordas

87 M Ft
2 + 2 szoba
92 m²
Ercsi
Eladó ikerház

Ercsi

55 M Ft
4 szoba
122 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

84.5 M Ft
4 szoba
102 m²
Székesfehérvár, Felsőváros, Berényi út
Eladó ikerház

Székesfehérvár

44.9 M Ft
1 + 1 szoba
53 m²
Sárszentmihály
Eladó ikerház

Sárszentmihály

61.5 M Ft
3 szoba
73 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

92.4 M Ft
4 szoba
98 m²
Úrhida
Eladó ikerház

Úrhida

39.9 M Ft
4 szoba
91 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

105 M Ft
4 szoba
176 m²
Ercsi
Eladó ikerház

Ercsi

51.99 M Ft
3 szoba
77 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

156.5 M Ft
4 szoba
150 m²
Tordas
Eladó ikerház

Tordas

73.5 M Ft
1 + 2 szoba
71 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

119.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

105 M Ft
4 szoba
176 m²
Ercsi
Eladó ikerház

Ercsi

51.99 M Ft
3 szoba
77 m²
Etyek
Eladó ikerház

Etyek

145 M Ft
4 + 2 szoba
197 m²
Tordas, Gyúrói út
Eladó ikerház

Tordas

119.9 M Ft
4 szoba
134 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

156.5 M Ft
4 szoba
150 m²
Adony
Eladó ikerház

Adony

69.9 M Ft
3 szoba
97 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

110 M Ft
4 szoba
120 m²
Ercsi
Eladó ikerház

Ercsi

60 M Ft
4 szoba
85 m²
Székesfehérvár