River Life

Eladó ikerház
Székesfehérvár

+ 3 kép 1/6
119 000 000 Ft119 M Ft 1 122 642 Ft/m2
4 szoba
106 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 420 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Dusnoki Éva
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Fiatal felnőttek figyelmébe ajánljuk ezt a kivételes ingatlan lehetőséget Székesfehérvár egyik legfelkapottabb környékén, a Harmatosvölgyben. Az új építésű ház, melynek alapterülete 106 nm, egy igazi otthon, amely a modern életstílushoz lett tervezve. A minimalista kialakítás és az egyedi tervezés nemcsak esztétikai élményt nyújt, hanem a praktikumot is szem előtt tartja. A tágas nappali és az amerikai konyha tökéletes helyszínt biztosít a baráti összejövetelekhez és a családi pillanatokhoz.
Az ingatlanhoz tartozó 420 nm-es telek lehetőséget ad a szabadban való pihenésre, míg a 17 nm-es terasz ideális helyszín a reggeli kávézáshoz vagy a naplementében való lazításhoz.
A ház állapota kiváló, a hőszivattyús fűtés és a klímaberendezés pedig garantálja a kényelmet minden évszakban.
A környék ellátottsága kiváló, így minden szükséges szolgáltatás, bolt, iskola és egészségügyi intézmény könnyen elérhető.
A közlekedés kitűnő, hiszen a város tömegközlekedési hálózata gyors és kényelmes hozzáférést biztosít a közeli központi részekhez, így a munkahelyek és a szórakozási lehetőségek is könnyen megközelíthetők. A csendes utcák és a barátságos szomszédság biztonságos környezetet biztosítanak, amely ideális a fiatal felnőttek számára, akik saját otthonra vágynak.
Ez az ingatlan nem csupán egy ház, hanem egy életstílus megtestesítője, amely a modern igényeknek megfelelően lett kialakítva.
A fiatalok számára ideális választás, akik értékelik a minőséget és a kényelmet, és szeretnének egy olyan helyen élni, ahol minden a rendelkezésükre áll.
Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a különleges ingatlan, ne habozzon kapcsolatba lépni velünk. Kérdéseivel bizalommal fordulhat hozzánk, hiszen célunk, hogy Ön a legjobb döntést hozhassa meg.
Az ingatlanpiac folyamatosan változik, ezért érdemes mihamarabb lépni, hogy ne maradjon le erről a remek lehetőségről!
Az ingatlan jellemzői:
-30 NF porotherm tégla falazat,
-lapostető, körüreges betonfödém, 30/22 cm hőszigetelés lejtésképzéssel,
-15 cm homlokzat hőszigetelés és 15 cm padlószigetelés,
-3 rétegű műanyag nyílászárók,
-Panasonic osztott rendszerű hőszivattyú, beépített 180 literes használati melegvíz tartállyal,
-vizes padlófűtés rendszer,
-1 db Panasonic 3,5 KW hűtő-fűtő klíma,
-altarnatív fűtési lehetőség: 1 db kémény beépítve,
-fűrdőkád és zuhanyzó is megtatálható.

Az ikerház új építésű házak környezetében épül, kulcsrakész elkészülési idő: a vásárlástól számítva 5-6 hónap.
Az ikerház melletti telek is értékesítésre kerül, közmű beállásokkal, és tervekkel.

Természetesen egyedi igényeivel, és az opcionális lehetőségekkel együtt alakítható ki a végleges állapot.
Opcionális lehetőségek:
-napelem,
-motoros redőny kivitel, és a redőny tokba integrált szúnyogháló,
-riasztó,
-konyhai gépek,
-bútorok,
-kocsibeálló fém-antracid,
-utcafronti kerítés: 1 db úszókapu, 1 db kiskapu, drótháló, fém oszlopok,
-kuka tároló,
-parkosítás,
-jakuzzi vagy medence,
-mindezek igény és megállapodás szerint felárral.

Az ingatlanhoz igénybe vehető az új Otthon Start Hitel, CSOK és kedvezményes hitel! Babaváró hitel a feltételek teljesülése esetén önerőként beszámítható!

Amennyiben hitelre van szüksége, az Otthon Centrum az ország egyik legnagyobb és legmegbízhatóbb hitelközvetítőjeként, teljes körű és díjmentes hitel ügyintézéssel áll rendelkezésére.
Kérje személyre szabott ajánlatunkat!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás ikerházak ára Székesfehérvárott

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Székesfehérvár m² ár
1123 e Ft
888 e Ft -26%
Ennek az ára
Székesfehérvár átlagár
119 M Ft m Ft
104.2 m Ft -14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Székesfehérvár

Eladó ikerházak a környékről

Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

119.9 M Ft
4 szoba
101 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

156.5 M Ft
4 szoba
150 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

95.45 M Ft
4 szoba
110 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

105 M Ft
4 szoba
176 m²
Etyek
Eladó ikerház

Etyek

149 M Ft
6 szoba
218 m²
Ercsi
Eladó ikerház

Ercsi

55 M Ft
4 szoba
122 m²
Ercsi
Eladó ikerház

Ercsi

51.99 M Ft
3 szoba
77 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

105 M Ft
4 szoba
176 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

110 M Ft
4 szoba
120 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

92.4 M Ft
4 szoba
98 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

105 M Ft
4 szoba
176 m²
Adony
Eladó ikerház

Adony

69.9 M Ft
3 szoba
97 m²
Tordas
Eladó ikerház

Tordas

73.5 M Ft
1 + 2 szoba
71 m²
Tordas, Gyúrói út
Eladó ikerház

Tordas

119.9 M Ft
4 szoba
134 m²
Ercsi
Eladó ikerház

Ercsi

65 M Ft
4 szoba
105 m²
Kápolnásnyék
Eladó ikerház

Kápolnásnyék

132.6 M Ft
1 + 3 szoba
156 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

156.5 M Ft
4 szoba
150 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

44.9 M Ft
1 + 1 szoba
53 m²
Ercsi
Eladó ikerház

Ercsi

51.99 M Ft
3 szoba
77 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

119.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Etyek
Eladó ikerház

Etyek

145 M Ft
4 + 2 szoba
197 m²
Gárdony