Seven Pearl

Eladó ikerház
Ráckeve, Árpád utca

+ 16 kép 1/19
79 900 000 Ft79.9 M Ft 832 292 Ft/m2
4 szoba
96 m²
építés éve:2021

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 6330 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 779
Kiss Gábor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Ráckevén egy 2021-ben épült, 96 m²-es, szigetelt, 4 szobás ikerház eladó.

A 736 m²-es telken elhelyezkedő ingatlanban 3 hálószoba, amerikai konyhás nappali, fürdőszoba, vendégmosdó és egy spejz kapott helyet.
Az ingatlan a 22 m²-es garázson keresztül kapcsolódik a szomszédos épülethez. A nagyméretű teraszra a nappaliból lehet kilépni, és a telek elrendezésének köszönhetően az ingatlan szinte teljesen körbejárható.

A megfelelő hőmérsékletről cirkófűtés és hűtő-fűtő klíma gondoskodik.
A jó szigetelésnek és a korszerű fűtési rendszernek köszönhetően a rezsiköltség optimális:

Víz: 10 000 Ft/hó

Villany: 25 000 Ft/hó

Gáz: 8 000 Ft/hó

Szemétszállítás: 2 000 Ft/hó

CSOK+ és Otthon Start Hitel is igénybe vehető.

Tömegközlekedéssel távolsági busszal és HÉV-vel is könnyedén megközelíthető.

A településen bölcsőde, óvoda, iskola és több kulturális intézmény is megtalálható.

Az ingatlant jól ismerem, megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal.

Kiss Gábor

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás ikerházak ára Ráckevén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ráckeve m² ár
832 e Ft
670 e Ft -24%
Ennek az ára
Ráckeve átlagár
79.9 M Ft m Ft
85.1 m Ft 6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Ráckeve, Árpád utca

Eladó ikerházak a környékről

Ráckeve
Eladó ikerház

Ráckeve

86 M Ft
3 + 1 szoba
128 m²
Pomáz
Eladó ikerház

Pomáz

129.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Kiskunlacháza
Eladó ikerház

Kiskunlacháza

44.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Ráckeve
Eladó ikerház

Ráckeve

86 M Ft
3 + 1 szoba
128 m²
Ráckeve
Eladó ikerház

Ráckeve

88 M Ft
3 + 1 szoba
140 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

96.7 M Ft
4 + 1 szoba
126 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Ráckeve
Eladó ikerház

Ráckeve

89.999 M Ft
5 szoba
117 m²
Ráckeve, Bercsényi utca
Eladó ikerház

Ráckeve

55 M Ft
2 szoba
69 m²
Ráckeve
Eladó ikerház

Ráckeve

76 M Ft
3 + 1 szoba
128 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Ráckeve
Eladó ikerház

Ráckeve

55 M Ft
2 szoba
69 m²
Ráckeve
Eladó ikerház

Ráckeve

76 M Ft
3 + 1 szoba
128 m²
Ráckeve
Eladó ikerház

Ráckeve

88 M Ft
3 + 1 szoba
140 m²
Ráckeve
Eladó ikerház

Ráckeve

76 M Ft
3 + 1 szoba
128 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²
Ráckeve
Eladó ikerház

Ráckeve

88 M Ft
3 + 1 szoba