Astora Art House

Eladó ikerház
Ráckeve

+ 12 kép 1/15
86 000 000 Ft86 M Ft 671 875 Ft/m2
3 + 1 szoba
128 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 1100 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 324
Major Katalin Tünde
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

***ÚJ ÉPÍTÉSŰ, NAPELEMES IKERHÁZ RÁCKEVÉN - CSOK PLUSZRA ALKALMAS, GARÁZZSAL, KULCSRAKÉSZ ÁTADÁSSAL!***

Pest megyében Ráckeve csendes, családbarát környékén kínálunk eladásra egy modern, jó elosztású. 2 lakásos ikerházat, saját garázzsal és napelemrendszerrel.
A nappali + 3 szobás otthon a telek hátsó részén helyezkedik el, saját 900 m2-es kerttel.

Műszaki tartalom:
- Porotherm 30 N+F tégla falazat + 15 cm hőszigetelés
- Betonfödém, betoncserép fedés
- 3 rétegű, 6 légkamrás nyílászárók, elektromos redőnyökkel, szúnyoghálóval
- Fűtés és melegvíz: korszerű kondenzációs gázkazán
- 3,5 kW-os napelemrendszer - alacsony rezsiköltség
- Választható burkolatok 6.000 Ft/m2-ig, ajtók 50.000 Ft-ig
- Térkövezett udvar, új kerítés, elektromos kapu
- Saját, fűtött garázs (18,9 m2)

Belső elrendezés (praktikus, kényelmes):
Földszint:
Előtér 6,30 m2, Mosdó 3,24 m2, Konyha 7,20 m2, Nappali 25,20 m2, Szoba 10,80 m2, Fedett terasz 7,98 m2, Garázs: 18,90 m2
Tetőtérszint:
Előtér 9,85 m2, Fürdőszoba 5,78 m2, Szoba 14,28 m2, Ruhatároló helyiség 5,10 m2, Szoba 13,60 m2

Elhelyezkedés:
Budapestől 40-km távolságra, Ráckeve északi részén, az új fejlesztési övezetben.
A Tesco, Aqualand, a HÉV- és a Volánbusz végállomás sétatávolságra. A Ráckevei (Soroksári)-Duna 5 km távolságra. Magyarországon egyedülálló csónakos-piac 1,5 km.
Budapest könnyen elérhető autóval és tömegközlekedéssel is.
CSOK Plusz igényelhető, így első otthont kereső családoknak is remek választás!
Energetikai tanúsítvány nem áll rendelkezésre.

Amennyiben felkeltettem érdeklődését, hívjon bizalommal a hét bármely napján!

Az OTP Bankcsoport teljeskörű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitelkonstrukciókat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez.

Referenciaszám: M304849

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás ikerházak ára Ráckevén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ráckeve m² ár
672 e Ft
652 e Ft -3%
Ennek az ára
Ráckeve átlagár
86 M Ft m Ft
84 m Ft -2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Ráckeve

Eladó ikerházak a környékről

Ráckeve
Eladó ikerház

Ráckeve

88 M Ft
3 + 1 szoba
140 m²
Ráckeve
Eladó ikerház

Ráckeve

76 M Ft
3 + 1 szoba
128 m²
Ráckeve
Eladó ikerház

Ráckeve

86 M Ft
3 + 1 szoba
128 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft
4 szoba
106 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Ráckeve
Eladó ikerház

Ráckeve

55 M Ft
2 szoba
69 m²
Ráckeve, Bercsényi utca
Eladó ikerház

Ráckeve

55 M Ft
2 szoba
69 m²
Kiskunlacháza
Eladó ikerház

Kiskunlacháza

44.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

389 M Ft
11 szoba
430 m²
Ráckeve
Eladó ikerház

Ráckeve

86 M Ft
3 + 1 szoba
128 m²
Ráckeve
Eladó ikerház

Ráckeve

88 M Ft
3 + 1 szoba
140 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²
Ráckeve
Eladó ikerház

Ráckeve

89.999 M Ft
5 szoba
117 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²
Ráckeve
Eladó ikerház

Ráckeve

115 M Ft
5 szoba
136 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Ráckeve
Eladó ikerház

Ráckeve

88 M Ft
3 + 1 szoba
140 m²
Ráckeve
Eladó ikerház

Ráckeve

55 M Ft
2 szoba
69 m²
Ráckeve
Eladó ikerház

Ráckeve

89.999 M Ft
5 szoba
117 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba
202 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
5 + 1 szoba
289 m²
Ráckeve